Анімаційна комедія - Велика котяча втеча

Анімаційна комедія - Велика котяча втеча

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

 Пухляш - найзвичайнісінький кіт. Він обожнює цілими днями нічого не робити. Так би і провів усе життя. Їсти, спати й іноді пересуватися будинком – усе, що від нього вимагається. Тільки ось його син Шустрик абсолютно не такий. Його рудий хвостик завжди мчить назустріч пригодам, він не бажає провести таке ж життя, як тато. Кошеня мріє про подорожі, про польоти. Шустрик хоче відправитися в неймовірну Долину Рожевих Снів – місце дивовижної краси. Для цього малюк сконструював справжній літальний апарат – і відправився у шлях. Але Пухляш не може дозволити синові одному гуляти небезпечним містом. Разом із сусідом хвилястим папугою він відправиться рятувати Шустрика. Його лінива натура готова перетерпіти все заради сина.

Режисером і сценаристом цього китайського проекту є Гері Ван, який раніше займався картинами "Хранителі дверей" (2016), "Чайні вихованці" (2017).

В оригіналі одну з ролей у мультфільмі озвучував Еміль Чау. Він відомий за роботами "Розбірки у Бронксі" (1995), "Містер Крутий" (1996), "Чудовий" (1999).

Реліз стрічки відбувся 5 квітня 2018 року на екранах Китаю.


Рейтинг:4.00

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення