Велопробіг «Вшануємо пам’ять захисників України»

Велопробіг «Вшануємо пам’ять захисників України»

Всі анонси від: Тернопільська обласна державна адміністрація

Міністерство у справах ветеранів України організовує велопробіг ветеранів війни під гаслом «Вшануймо пам’ять захисників України», який відбудеться за маршрутом м. Ужгород – м. Київ.Тернополяни зможуть додучитися до велопробігу 23 червня о 15.30. Місце зустрічі - Парк "Здоров'я".

Мета велопробігу – підтримка ветеранів бойових дій, популяризація ветеранського спорту, спортивної реабілітації та здорового способу життя.

Учасники велопробігу проїдуть за маршрутом: Ужгород – Стрий – Рогатин – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Житомир – Київ.

На шляху від Ужгорода до Києва до велопробігу долучаться представники громадських організацій, учасники АТО/ООС, учасники бойових дій з різних регіонів України, аматори велосипедного спорту.

У містах слідування велопробігу учасники зустрічатимуться з представниками органів місцевої влади, родинами загиблих воїнів, ветеранами війни, місцевими жителями та молоддю, а також покладуть квіти до стели загиблим за волю України.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися до велопробігу у Тернополі і разом вшанувати пам’ять загиблих Захисників, які віддали своє життя за Україну.

Бажаєте долучитися до велопробігу – телефонуйте за номером (096)3220822, контактна особа: Казюк Микола, радник голови Тернопільської ОДА

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення