Відкритий семінар в Тернополі: Вища освіта за кордоном

Відкритий семінар в Тернополі: Вища освіта за кордоном

Всі анонси від: Готель Avalon

Свята пройшли, час летить, а закордонні навчальні заклади активно продовжують вступну кампанію. Час прийняти рішення, адже місць на програмах залишається все менше й менше. Проте, дуже важливо не робити поспішних кроків та обирати мудро, тому що від цього вибору залежить подальший особистісний та кар’єрний успіх.

Саме тому, ми відвідуємо вас в різних містах України та проводимо наші безкоштовні інтенсивні семінари з питань отримання освіти за кордоном. 13 березня о 18:00 ми проведемо безкоштовний семінар-інтенсив «Вища освіта за кордоном» в Тернополі.

Місце: Готель Avalon, пр. Степана Бандери 2

Участь безкоштовна.

Реєстрація обов’язкова: https://mudra.ua/ua/events/vdkritij-semnar-v-ternopol-vishha-osvta-za-kordonom-13-bereznya-2018-roku/

Кому це буде цікаво, в першу чергу? Учням 10-11 класів та їх батькам. Кого ми запрошуємо? Учнів 10-11 класів, випускників бакалаврських програм, батьків учнів та студентів, які планують навчання за кордоном для своїх дітей, тих, хто планує змінити спеціальність та отримати другу вищу освіту за кордоном. Чого ми це робимо?

Ми отримуємо величезне задоволення від того, що через кілька років ми будемо чути імена наших клієнтів, купувати їх послуги, захоплюватися їх перемогами і будемо розуміти, що саме ми допомогли зробити їм вибір і правильний крок на шляху до успішної кар'єри.

Про що поговоримо на семінарі?

Перший блок (18:00-19:00):

1. Системи вищої освіти в країнах Західної Європи (Іспанія, Німеччина, Нідерланди, Італія, Швейцарія, Греція), Великобританії (Англія, Ірландія, Шотландія), США та Канади.

2. Типи навчальних закладів, які приймають міжнародних студентів.

3. Популярні спеціальності та професії майбутнього.

4. Шлях до програм бакалаврату (вступні вимоги, підготовчі програми, вартість навчання).

5. Шлях до програм магістратури (вступні вимоги, підготовчі програми, вартість навчання).

6. Стипендії. Як отримати.

7. Проживання.

8. Стажування та робота під час навчання.

9. Працевлаштування після навчання.

Другий блок (19:00-20:00):

Презентація та зустріч з представником Thompson Rivers University. Thompson Rivers University знаходиться в місті Камлупс, який вважається п'ятим містом за величиною в Британській Колумбії. Безпечна, дружня атмосфера, яка панує в місті, робить Камлумс ідеальним місцем для отримання освіти.

Університет пропонує сильні академічні програми в поєднанні з активним способом життя, безпечною атмосферою і незабутнім проведенням часу. Університет має висококваліфікований викладацький склад, який допомагає студентам здобути цінні знання, необхідні для подальшого працевлаштування. Університет входить в Асоціацію Університетів і Коледжів Канади (AUCC), Мовних центрів Канади, Ради Міжнародних Шкіл.

А подарунки будуть?

Звичайно: Для всіх учасників семінару ми даруємо 20% знижки на послугу зарахування на будь-яку академічну та мовну програми за кордоном. 14 березня для всіх охочих будуть проведені індивідуальні консультації, на яких ви зможете підібрати програму і навчальний заклад, отримати рекомендації з приводу наступних кроків для подальшого зарахування.

Запис проводиться за телефоном: 095 686 30 55 до 07 березня 2018 року.

Інші подарунки анонсуємо згодом.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення