Вистава "І тільки смерть розлучить нас"

Вистава "І тільки смерть розлучить нас"

12 листопада о 19.00 у драматичному театрі на комедії «І тільки смерть розлучить нас» готуйтеся до урагану пристрастей, гарячого, як вогонь, кохання та іскрометного італійського гумору! Справжній любовний трилер, одна з найкращих комедій.

 
У головних ролях - народні улюбленці: народний артист України Остап Ступка, зірка серіалів «Коли ми вдома», «Слуга народу» і «Родичі» Катерина Кістень, відомий театральний актор і зірка серіалів «Ко мне, Мухтар», «Жіноча інтуїція-2 »Костянтин Костишин.
 
Гостросюжетну комедію у 2 діях за посою знаменитого італійського драматурга Альдо Ніколаї поставив відомий український режисер Валерій Астахов.
 
Головна героїня Єва - фатальна жинка у повному розумінні цього слова. Розумна, чарівна, жагуча і заповзятлива. Про таку потай мріє кожний чоловік. Бруно пощастило. Він знайомиться з Євою. Але герой ще не підозрює, що його чекає. Ця штучка проведе бідолаху по всіх колах пекла через автомобільну аварію і травматологічну клініку, в'язницю і божевільню. Вона увіллється у життя Бруно до мозку кісток. І все ... через ретельно спланований проект убивства. Адже у Єви є законний чоловік - стриманий і мудрий Маріо, і він заважає особистому щастю героїв ... План убивства стає досконалішим з кожним днем.
Чим закінчиться цей комічний трилер? Обов'язково подивіться 12 листопада в драматичному театрі!
 
«І тільки смерть розлучить нас» - це не просто комедія! Це тонкий гумор і блискуча гра чудових акторів! Це непередбачуваний сюжет і нестримний регіт глядачів! Це вистава, яку неможливо пропустити! Це геніально!
 
Автор п'єси, за якою поставлена ​​вистава, італієць Альдо Ніколаї ніколи не розставався з гумором. Невипадково він колись сказав: «Мені ніколи не було нудно, тому що я завжди знав, чим зайняти себе. У мене була і є чарівна іграшка, яка складає мені компанію, - це театр ».
 
Повна вибухового італійського гумору, яскравих костюмів, оригінальних декорацій та дивовижна своїми поворотами подій, комедія прийдеться до душі всім глядачам!
 
Художній керівник - народний артист України Євген Паперний.
Продюсер - Олег Шпанчук.
 
Тривалість вистави з 1 антрактом: 2 години 30 хвилин.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення