"Коли ти думаєш про дерева": Artist talk з Олeю Михайлюк

"Коли ти думаєш про дерева": Artist talk з Олeю Михайлюк

Всі анонси від: Nа пошті

Галерея "Бункермуз" відновлює свою діяльність у новому просторі "Nа пошті". 29 грудня о 18:00 тут відкриється виставка "Коли ти думаєш про дерева". Візуальна гілка проєкту "роздІловІ" — світлові інсталяції, відео, туш і бузина на прозорому папері. Світло і тінь, нашарування, отвори й напівпрозорості, експерименти з формою, які змінюють сенс.


Саме ця виставка-відкриття невипадкова, адже від початку "роздІловІ" — це такий собі проєкт-листування. Його авторкою є Оля Михайлюк. Відправною точкою стала лірика Сергія Жадана. До участі були запрошені також музиканти-імпровізатори з Білорусі та Польщі, відеоартисти з України. Під час виступів наживо Оля створювала візуалізацію, вигадавши свою оригінальну техніку action writing. Вона створювала на кальці бекграунди, які транслювались на екран в реальному часі. Ці роботи — пошуки сенсу поезії через лінії, окремі слова, інтервали та символи. Як інструмент вона використовує перо та інтуїцію, як матеріал — кальку, туш, воду, сік бузини.
Записаний аудіо-візуальний матеріал став основою для сайту rozdilovi.org та інсталяції, що демонструвалася в Мистецькому Арсеналі та Музеї Шевченка в рамках виставки "Століття української абстракції". Цієї осені, в рамках стипендії УКФ, Оля Михайлюк та Саша Московчук, який долучився до проєкту на моменті створення інсталяції, презентували її в "Асортиментній кімнаті" (Івано-Франківськ) та доповнили новими роботами. Ці роботи і є головною інтригою нинішньої виставки. Створені в Карпатах абстракції, пов’язані з проєктом роздІловІ хіба що своїм поетичним звучанням (в останній збірці Жадана зустрічаємо рядок: Поезія починається там, де закінчується твій словниковий запас) і речовиною (бузиною!). Це листи тим, хто вміє #чутизнаки.

Під час artist-talk авторка обіцяє також вперше показати аудіо-візуальну роботу, створену разом з SK.EIN. Будемо говорити про світло, яке ховається між аркушів, і про те, якими різними можуть бути ваші листи.

Вхід - вільний. Адреса: вул. Чорновола, 4.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення