Виставка "Морський космос" Валерії Тарасенко

Виставка "Морський космос" Валерії Тарасенко

Всі анонси від: Бункермуз, ресторан-бар, галерея

У Тернопіль із виставкою глибоких картин "Морський космос" завітає київська художниця Валерія Тарасенко. Початок о 19:00 в арт-галереї "Бункермуз".

Її картини наповнені глибокою думкою, можна вдивлятись годинами на шумні хвилі які зображені на картинах. Розгядати та відображати в своїй голові певні картини, які спливають з минулого та переносять у майбутнє. Як мало ми знаємо про природу, космос та море. Художниця втілює все це на своїх полотнах, тим самим висловлюючи своє бачення світу.

Серія картин «Морський космос» - графічна візуалізація руху числових даних від хаосу до систематизованої суті. Рух від імовірної природи явищ до фільтрації, кластеризації, моделювання випадкових значень на рівні індивіда, класу, планети Земля і Всесвіту способами графічної та інтерактивної візуалізації.
Авторська техніка дає можливість найбільш повно зобразити шлях від часткового до загального і від загального до приватного. Від Всесвіту навкруги до внутрішнього світу конкретного індивідума. Художниця акцентує на зв'язку між процесами та спонукає появу власних думок у тих, хто споглядає її картини.

Виставка буде проходити з 25 листопада до 15 грудня.

Вхід вільний.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення