Виставку «На папері» Данила Мовчана відкриють у «Бункермузі»

Виставку «На папері» Данила Мовчана відкриють у «Бункермузі»

Всі анонси від: Бункермуз, ресторан-бар, галерея

Цієї п’ятниці, 3-го листопада, о 19:00 в тернопільській галереї «Бункермуз» розпочнеться відкриття виставки «На папері» львівського митця Данила Мовчана.

Художник каже, що роботи цієї експозиції — рефлексії над іконою, над тілом Христовим, над особистими переживаннями довкола сакрального мистецтва…

Данило Мовчан:

— Стилістика ікони завжди надихала мене до нових ідей. На цій основі я прагну будувати власні композиції, де мінімальними засобами зображаю те, що для мене важливе. Від певного часу ці малюнки стали важливим елементом творчого процесу. В них хочу сказати про актуальне та вічне…

Також під час відкриття виставки репрезентують книжку «Скороворода. Найкраще» (видавництво Terra Incognita, Львів) із ілюстраціями Данила Мовчана. 

Довідково:

Данило Мовчан народився та проживає у Львові. Навчався у Львівському коледжі декоративно-ужиткового мистецтва ім. І. Труша (відділення реставрації), відтак - у Львівській національній академії мистецтв (відділення сакрального мистецтва). Член Української спілки іконописців. Учасник понад 70 групових виставок і декількох міжнародних пленерів в Україні та за кордоном.

Твори Данила Мовчана зберігаються в церквах і приватних колекціях України, Білорусії, Росії, Польщі, Німеччини, Італії, Франції, Канади та США. 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення