Концерт Vivienne Mort у Тернополі

Концерт Vivienne Mort у Тернополі

Vivienne Mort оголошують продовження туру з вокальним квартетом. Тернопіль, зустрічай гурт 16 листопада. Концерт відбудеться у Філармонії о 19.00 год.

"Дорогі слухачі! Ми навіть не сподівалися на такий ажіотаж щодо концертів з вокальним квартетом (дуже вже специфічною вийшла дана програма). Але оскільки зали були повними, а бажаючих потрапити на концерт виявилося більше," - заявляють організатори.

Осінь - ідеальний час, щоб слухати Vivienne Mort.
Офіційно: дрес-код зустрічі - чорно-білий

Купуйте квитки онлайн: https://gastroli.ua/tickets/vivienne-mort-16-11/buy та в касі "Konica" в ЦУМі (бул. Тараса Шевченка, 12)

Довідка: Vivienne Mort - київський інді-рок гурт, заснований вокалісткою та автором музики і текстів Даніелою Заюшкіною. На рахунку гурту 6 альбомів, 3 офіційних відеокліпи (один з яких, на пісню "Пташечка", знятий в Індії), 8 всеукраїнських турів. Творчість Vivienne Mort люблять та тепло приймають і за кордоном, зокрема в Польщі (де гурт мав вже три концертні тури), Чехії, Белорусі та ін. Vivienne Mort - постійні гості найбільших фестивалів України: Respublica, ZaxidFest, Файне Місто, Бандерштат, Імпульс Фест, Гоголь Fest, Atlas Weekend, Koktebel Jazz Fest та багатьох інших. У березні 2017 року солістка Vivienne Mort стала переможцем в номінації «Вокалістка року» у премії "Селекція" від радіостанції "Джем ФМ".Того ж року гурт виступив у півфіналі пісенного конкурсу "Євробачення" з композицією "Іній", яка стала синглом альбому "Досвід". Чесність поезії та музики, проникливий голос та артистизм.Кожен свій виступ Vivienne Mort проводять на межі емоцій. Їх люблять і їм довіряють. На їхні концерти приходять, щоб позбутися зайвих сліз, зайвих слів, відчути себе знову чесним з собою і почути, що все буде добре. Зустрінемося! 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення