Любомир Мельник. Концерт до 70-річчя піаніста

Любомир Мельник. Концерт до 70-річчя піаніста

Всі анонси від: Тернопільський драматичний театр

Любомир Мельник – композитор та піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music запрошує відвідати унікальну подію в рамках світового туру до 70-річчя піаніста!

Концерт канадського композитора українського походження та найшвидшого піаніста світу - Любомира Мельника відбудеться у Тернопільському драматичному театрі 1 жовтня. Початок о 19.00.

Він відомий як один з найшвидших піаністів на планеті, ще понад 30 років тому композитор встановив одразу два світові рекорди Гіннеса.

Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.

Квитки: від 100 грн

Коментарі до події (3)
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Тернополя завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook