Любомир Мельник у Тернополі

Увага! Концерт перенесено на 26 березня 2021 року
Всі придбані квитки дійсні і обміну не потребують!


Любомир Мельник – композитор та піаніст українського походження, який є піонером Continuous Piano Music запрошує відвідати унікальну подію. Він повертаєтається в Україну із презентацією нового альбому – “Fallen Trees”.

Концерт канадського композитора українського походження та найшвидшого піаніста світу - Любомира Мельника відбудеться у Тернопільському драматичному театрі 26 березня. Початок о 19.00.

Він відомий як один з найшвидших піаністів на планеті, ще понад 30 років тому композитор встановив одразу два світові рекорди Гіннеса.

Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.

Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим він користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки. Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.

У свої 70 Любомир Мельник є автором понад 100 творів, а в дискографії має понад 20 виданих альбомів. Його талант визнають як музиканти, так і світові медіа. Півтора роки тому показавши світу відео на пісню української співачки Христини Соловій, він ще раз довів, що музика немає меж, коли сходяться двоє творчих людей зробити щось спільне, неймовірне і те, чого від них ніхто не чекає.

За останні півтора роки Любомир Мельник відіграв понад 100 концертів по всьому світу! Фінляндія, Швеція, Шотландія, Англія, Італія, Німеччина, Бельгія, Нідерланди, Польща, Чехія, Угорщина, Греція, Ізраїль, Латвія, Литва, Словенія, Австрія, Португалія, Канада, Швейцарія, Ірландія!
 

5 причин піти на концерт Любомира Мельника в Тернополі:

  1. Музикант встановив одразу два світові рекорди Гіннеса та став найшвидшим піаністом у світі;
  2. За останні півтора року Любомир Мельник відіграв понад 100 концертів у світі, серед яких понад 40 – в Україні;
  3. Чудова нагода наживо послухати презентацію нової платівки Любомира Мельника «Fallen Trees»;
  4. Розслабитися і поринути в магічні блукання медитативної гри піаніста;
  5. Любомир Мельник створює безперервне полотно звуку, в яке він вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це невимушено і легко, що робить його музику схожою на ембієнт.
Коментарі до події (3)
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення