Березневе засідання читацького клубу «451°F»

Березневе засідання читацького клубу «451°F»

Всі анонси від: Читацький клуб 451F

Запрошують на березневе засідання читацького клубу «451°F» та обговорення книг Катерини Бабкіної «Мій дід танцював краще за всіх» та Лесі Українки «Руфін та Прісцілла». Зустріч запланована на 26 березня у ресторані «Бункермуз», бульвар Тараса Шевченка, 1.

Усе про книжку Мій дід танцював краще за всіх

Cерія оповідань, що складаються в єдину історію п’яти родин, діти з яких знайомляться в школі першого вересня в перший рік незалежності України та залишаються друзями на все життя. Від двадцятих років в Харкові і знищення театру Леся Курбаса через Голодомор, Другу світову, дев’яності й кілька хвиль еміграції до війни на Донбасі. Ця книжка в першу чергу про прийняття минулого. Про те, як події та обставини впливають на нас незалежно від того, чи знаємо ми про них. Про тяглість і зв'язок поколінь, бажання любові та прийняття, самотність як наслідок або як причину. Про втрати – осмислені чи неосмислені, виправдані чи безглузді. Та, головне, про те, що навіть самотнім, відкинутим, поламаним теж можна вижити і жити, бо, попри все, завжди залишається можливість врешті стати щасливим.

Все про книгу Руфін і Прісцілла «Руфін і Прісцілла» Лесі Українки
Філософська п’єса, події якої охоплюють складний період розпаду Римської імперії та становлення християнства. Головним героям твору — подружжю Руфіну та Прісціллі — випало жити у тяжкі часи, вони бачать моральну деградацію суспільства і шукають порятунку у філософії та релігії. Найвідомішими творами авторки є поетичні збірки «На крилах пісень»», «Думи і мрії», п’єси «Лісова пісня», «Одержима», «Бояриня», «Оргія», «Блакитна троянда», «Кассандра», «Камінний господар» тощо. Леся Українка — видатна українська письменниця, перу якої належить низка геніальних творів, для її ідіостилю характерні посилений психологізм та філософічність у поєднанні з сугестією.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення