Пробне ЗНО-2021: незабаром старт реєстрації

Пробне ЗНО-2021: незабаром старт реєстрації

Всі анонси від: Тернопільська міська рада

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2021 році для тернополян стартує 5 січня. Зареєструватися можна сайті ІФРЦОЯО test.if.ua до 19 січня 2021 року. Вартість пробного тестування у Тернопільській області становить 216 грн.

Усіх охочим зареєструватися необхідно визначитися щодо навчального предмету, з якого проходитиме пробне ЗНО, заповнити на сайті форму заявироздрукувати заяву з квитанцією на оплату та здійснити оплату за квитанцією на оплату протягом трьох календарних днів в установах будь-якого банку України, зберігати заяву та квитанцію про оплату до часу проходження пробного ЗНО.

Зареєстровані учасники, які в заяві вказали інформацію про необхідність створення особливих умов, зобов’язані до 9 лютого 2021-го надіслати до ІФРЦОЯО скан-копію документа, що підтверджує належність до категорії осіб, які потребують створення особливих умов (медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, медичну довідку про наявність захворювання тощо). Надсилання здійснюється шляхом завантаження скан-копії документа у відповідному розділі меню інформаційної сторінки "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО". У випадку відсутності скан-копії медичного документа особливі умови проходження пробного ЗНО створюватися не будуть.

Кожен, хто заповнив форму заяви, на сайті ІФРЦОЯО матиме "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО", доступ до якого здійснюється за логіном та пін-кодом, зазначеним у заяві.  Зміни до своїх реєстраційних даних (окрім скасування реєстрації) можна внести, звернувшись з відповідною письмовою заявою до ІФРЦОЯО у термін до 19 січня 2021 року включно.

Детальнішу інформацію та повний текст наказу ІФРЦОЯО від 30.11.2020 року №113-ОД можна переглянути за посиланням.

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення