Звабливий, Поганий, Злий

Звабливий, Поганий, Злий

Всі анонси від: Кінотеатр "Сінема Сіті"

Ця історія сталася в Сіеттлі в 1969 році. Тед – неймовірно красивий, харизматичний хлопець, який, за відчуттями, міг би підкорити абсолютно будь-яку дівчину. Мила Елізабет із першого погляду зацікавилася Тедом, хоч і розуміла, що шансів у неї мало. Але ж вона просто мріє про справжнє кохання. Але все-таки, у них вийшло бути разом. До певного часу... Одного дня Теда просто забрали під варту зі страшними звинуваченнями. Поліція каже, що на його руках кров десятків жінок. Як такий милий, чарівний хлопець може бути серійним убивцею? У це відмовляються вірити всі навколо, крім служителів закону. Так чи може ніжний чоловік і люблячий батько бути маніяком. На це здатний Тед? Тед Банді.

Проект зняв режисер Джо Берлінгер, в активі якого є робота "Відьма з Блер 2: Книга тіней" (2000).

Ролі в картині зіграли: Зак Ефрон ("Татові знову 17" (2009), "Подвійне життя Чарлі Сан-Клауда" (2010), "Найвеличніший шоумен" (2017)), Лілі Коллінз ("Невидима сторона" (2009), "Застряг у любові" (2012), "Із любов'ю Розі" (2014)), Кая Скоделаріо ("Пірати Карибського моря: Мерці не розповідають казок" (2017), франшиза "Той, що біжить у лабіринті", серіал "Молокососи").

Прем'єра фільму сталася 26 січня 2019 року на Кінофестивалі "Санденс", США.

На сайті кінокритиків https://www.metacritic.com у стрічки оцінка 52/100, а на іншому сайті https://www.rottentomatoes.com є 56% позитивних рецензій.


Рейтинг:6.60

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення