Організатори та місця проведення

Цікаві статті

Дізнайтеся більше про спортивні події Вінниці

Спорт у Вінниці люблять, адже не тільки молодь розуміє його значення для життя, здоров’я та чудового самопочуття. У місті можна зайнятися різними видами спорту, залучаючи до тренувань діток із найменшого віку. Проте якщо фізкультурою займатися немає бажання, то можна просто відвідати різноманітні спортивні події у Вінниці – їх також тут регулярно проводять.
У місті діють секції командного спорту (хокей, баскетбол, гандбол), бойових мистецтв, боксу, кінного спорту, плавання, гімнастики, тенісу, лижного спорту, фігурного катання, стрільби. Надзвичайно популярний футбол у Вінниці: тут діють професійні (ФК «Нива») та аматорські клуби (ФК «Вінниця»), а ще ледь не в кожному дворі можна побачити, як ганяють м’яча.
Окремо варто відмітити танці, котрі приваблюють і дорослих, і зовсім маленьких діток, і навіть людей поважного віку. Вони можуть бути сучасними, народними, парними, груповими, сольними, тож обрати стиль до душі надзвичайно легко. Долучитися до фізичної культури пропонують численні спортивні клуби, фітнес-центри та тренажерні зали, яких також величезна кількість у Вінниці. У них можна покращити своє здоров’я, привести в порядок фігуру, кинути виклик сидячому способу життя.
До кращих закладів міста відносяться:
   • СК «Термінал» (вул. 600-річчя, 17);
   • СК «Аквамарин» (вул. Острозького, 55);
   • СК «Сакура» (вул. Порика, 28);
   • спортзал «Арена» (вул. Пирогова, 35);
   • тренажерний зал «Фітнес тайм» (в ТЦ Sky Park по вул. Соборній, 24);
   • жіночий фітнес-клуб FitCurves (вул. Соборна, 20) і т. д.
Якщо ви ще не визначилися, який спорт вам до душі, або хочете бути в курсі усіх активних подій міста, то підписуйтеся на нашу афішу та дізнавайтеся про все в числі перших. Тут ви знайдете анонси змагань та чемпіонатів, матчів та показових виступів, адреси спортивних клубів, комплексів та багато чого ще.