Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Цікаві статті

Дізнайтеся більше про нічні клуби Вінниці

Раніше, років 15-20 тому про різноманітні вечірки у Вінниці знали лише із американських фільмів. Там таке дозвілля є традицією, адже дозволяє молоді поближче познайомитися, здружитися. В Україні вони теж прижилися, правда, в трохи трансформованому вигляду, оскільки не кожен житель міста має змогу чи й бажання запросити до себе додому таку величезну кількість гостей. Але це і не потрібно, адже є спеціальні заклади, де веселі «паті» влаштують справжні професіонали, тому згадувати вечір гості будуть довго. До того ж, прибирання після гулянки також не ваша турбота!

Що потрібно для влаштування вечірки? Перш за все ідея, тематика та концепція, для розробки котрих необхідна певна доля креативу. Тому при відсутності досвіду таку задачу краще поручати більш компетентним людям. Підбір музики, яка буде підходити до задуму, стилю заходу, але в той же час гарантувати гостям весели настрій. Тож варто також звернутися до досвідчених ді-джеїв, котрі дуже добре розбираються у актуальних та хітових композиціях, вміють вдало заміксувати їх та створити атмосферу свята. Далі діло за сценарієм, адже гостей потрібно не просто запросити та включити їм драйвову музику (це пропонують усі дискотеки у Вінниці), їм хочеться розваг, конкурсів. Варто наперед продумати оформлення залу на час вечірки (також тематичне), меню, правила дрес-коду, підготувати реквізит.

Кращі нічні клуби Вінниці регулярно влаштовують такі заходи для своїх гостей. Якщо вам хочеться веселощів, то відправляйтеся в такі заклади, як:
   • SKYROOM (вул. Пирогова, 47);
   • Планета Moda Bar (вул. Стеценка 75);
   • Feride (вул. Пирогова, 23а);
   • паті-клуб «Н2О» (вул. Космонавтів, 56а);
   • нічний ресторан-клуб «Курсаль» (Хмельницьке шосе, 7а) та інші.
Ще більше цікавих закладів для нічного гуляння ви знайдете на нашій афіші. Підписавшись на оновлення, ви завжди будете в курсі всіх подій та вечірок у Вінниці.