Театр у Вінниці

Театр Винницы - «Річард ІІІ» за мотивами п'єси Уільяма Шекспіра RIA рекомендує
Театр Винницы - Театралізоване дійство «І все життя – театр…»
Театр Винницы - Мелодрама "Ідзанамі. Богиня, яка вабить" Купити квиток
Театр Винницы - Вистава "Я б тобі небо прихилив"
Театр Винницы - Соломон у спідниці - родинна комедія Купити квиток
Театр Винницы - Казка-гра «Гусеня»
Театр Казка-гра «Гусеня»
Нд. 11 Червня 11:00
Театр Винницы - Театральна вистава "Ассо та Піаф"
Театр Винницы - Дитяча вистава "Ведмежатко Рім-Тім-Ті"
Театр Винницы - Румунська народна казка "Хоробра Ілляна"
Театр Винницы - Дитячий мюзикл «Теремок»
Театр Дитячий мюзикл «Теремок»
Вт. 30 Травня 11:00
Театр Винницы - Казка для дітей «Котик та півник»
Театр Винницы - Пригодницька казка "Кошеня на  ім'я Гав"
Театр Винницы - Дитяча вистава-гра «Весела подорож»
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах

Дізнайтеся більше про театри у Вінниці

Театральне мистецтво в сучасному житті явище багатогранне. У театрі завжди панує святкова та незвичайна атмосфера. Будь-яка театральна постановка неодмінно залишить слід в душі та викличе у вас певні емоції. Пропонуємо, для гарного проведення часу, переглянути на сайті афішу театральних вистав у Вінниці.

На сайті для вас широкий вибір спектаклів, які проходять у музично-драматичному театрі ім. М. К. Садовського, анонси вистав у дитячому ляльковому театрі “Золотий Ключик”, є інформації про усі інші гастрольні вистави у Будинку офіцерів, невеличкі спектаклі та театральні постановки у книгарнях, бібліотеках та інших закладах.
Детальна інформація про кожну виставу розміщена на нашій афіші. Тут ви ознайомитеся з жанром дійства, режисурою, акторським складом, дізнаєтесь час проведення та вартість. Купити квиток в театр можна як і на сайті, так і в театральних касах міста Вінниці.

Театр Вінниці ставить п’єси, спектаклі, театральні вистави, драми, комедії, трагедії. Тут грають актори в різних амплуа. Глядачі можуть як співпереживати героям мелодрам, так і посміятися над іронічними та веселими сюжетами комедій. Гра акторів обов’язково зробить вас учасником події, яка відбувається на сцені. Театральне мистецтво дуже різнопланове. Воно містить у собі літературу, музику та хореографію.

Театр – це своєрідний світ ілюзій та фантазій, сміху та сліз, свята та печалі.  Відвідуючи театралізовані вистави і спектаклі, ви зможете збагатитися духовно, культурно та інтелектуально. Адже осмислення постановки приведе вас до безлічі думок та аналізу побаченого.