Дізнайтеся більше про арт-паб "Beer&Blues" у Вінниці

   Щодня з 12-00 до 2-00 свої двері відвідувачам гостинно відкриває мистецький паб Beer&Blues (Вінниця). Розташований він по вул. 600-річчя, 60 і є добре відомим місцем відпочинку серед вінничан та гостей міста. Тут завжди людно, тож про замовлення столиків варто попіклуватися заздалегідь, наприклад, подзвонивши за номером 067 430 75 40. По телефону можна також отримати іншу додаткову інформацію, котра стосується роботи закладу.
   Beer and Blues у Вінниці – заклад особливий в першу чергу своєю концепцією. Інтер’єри витримані у поєднанні елементів різних стилів - арт-деко, ретроспективного мінімалізму, промдизайну. Його стіни прикрашені колажами різних ретро реклам - автомобілів, напоїв, зірок кіно та естради. Здається, що машина часу перенесла відвідувачів у зовсім іншу епоху! Кухня закладу доповнює інтер’єри. Тут можна скуштувати страви японської та європейської кухонь, підняти настрій дивовижними безалкогольними та алкогольними напоями, яскравими коктейлями. А ще тут можна напитись досхочу авторським пивом, приготовленим тут же, у власній пивоварні Beer&Blues.
   Регулярно влаштовують у Бирен блюз концерти, тематичні вечірки. З четверга по неділю тут виступають відомі колективи з України та Європи, щомісяця тут проходить латинська вечірка з запальними танцями. Так що якщо не знаєте, куди відправитися у Вінниці, то завітайте саме сюди. Впевнені, що шкодувати вам не доведеться! 

Немає запланованих подій на обрану дату!

Організатори та місця проведення

Відпочинок у іншому місті

Цікаві статті