Гала-концерт "Лебедине озеро"

Гала-концерт "Лебедине озеро"

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

Гала-концерт «Лебедине озеро» у Вінниці відбудеться 1 квітня, 2018 року о 19:00 в Академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського. 

1 квітня запрошуємо Всіх на вечір грації, неповторної музики і чистоти! Неперевершена святкова програма «Великий Гала-концерт», присвячена трьом балетам великого композитора Петра Чайковського «Лебедине озеро», «Лускунчик» та Спляча красуня». Найталановитіші артисти театру «ClassicGrandBallet» подарують Вам незабутні миті краси, радості і естетичного задоволення.

Балет в класичному його розумінні - це такий вид мистецтва, де мимоволі починаєш думати, що артисти цього жанру позбавлені земного тяжіння, дивуючись цим легким повітряним стрибкам, граціозним піруетам і виразним рухам пластики. Головною ідеєю, створеного Костянтином Пінчуком антрепризного театру «Classical Grand Ballet», є підтримка традицій класичного мистецтва.Зараз театр дуже багато гастролює в Ізраїлі, Італії, Іспанії, Франції, Німеччини та США і не часто радує можливістю відвідати їх вистави та гала-концерти. Тому не пропустіть, всього лише один вечір високого балетного мистецтва, де зібрані перлини світової класики. 

Дата і час: 1 квітня, 19:00
Вартість: 120-350 грн
Місце: театр ім. М. Садовського
Купити квитки онлайн тут

Коментарі до події