"Лебедине Озеро" з Катериною Кухар

"Лебедине Озеро" з Катериною Кухар

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

"Лебедине Озеро" з Катериною КУХАР у Вінниці! 
Чекаємо Вас 04.10.2021 о 19:00 у локації Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського, Вінниця.
Ви можете придбати квитки на "Лебедине Озеро" з Катериною КУХАР на сайті soldout.ua онлайн.

Катерина Кухар та Олександр Стоянов - одна з найвідоміших балетних пар України в спектаклі «Лебедине озеро». Їх дует - це завжди гімн ідеальному. Тендітна, як статуетка Катерина і емоційний, як літаючий по сцені Олександр, разом вони розповідають містичну історію і дарують свято глядачам під легендарну музику П. Чайковського. Їх танцювальну пару люблять за ризиковані і легкі підтримки і справжні емоції які вони дарують на сцені.
Александр Стоянов и Катерина Кухар показали репетиции

Катерина Кухар - прима-балерина Національної опери України, народна артистка України, лауреат міжнародних конкурсів. Її запрошують танцювати на кращі балетні сцени світу, а в Україні вона є символом сучасного балету. Катерина - балерина з особливим почерком, стилем, який вміє за допомогою свого тіла і драматичного таланту передати не тільки танцювальний текст, а й глибокі переживання свого героя.

Олександр Стоянов - прем'єр балету Національної опери України, народний артист України, лауреат міжнародних конкурсів. Він мотор сучасного балету, розвиває справжнє високе мистецтво. Його легкий стрибок, технічність і емоційність - зробили його улюбленцем багатьох шанувальників балетного мистецтва.

Про виставу:
«Лебедине озеро» - світовий балет, який вже понад 100 років зберігає свою першість в серцях глядачів. Як символ, саме цей спектакль у багатьох людей асоціюється з балетним мистецтвом. Сьогодні «Лебедине озеро» є прикрасою в репертуарі практично всіх головних світових театрів.

Балет створено за мотивами стародавньої німецької легенди, що розповідає про прекрасну принцесу Одетту, яку чаклун Ротбарт своїм прокляттям перетворив в лебедя. Це містична історія розказана під мотиви геніальної музики Петра Чайковського і побудована на контрастах боротьби світла і темряви, Одетти з Оділії. Де добро торжествує над злом.

Музика: Петра Чайковського
Квитки: від 350 - 790 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення