Чому варто відвідати Туніс

tui.ua
Автор:
tui.ua
26 квітня 2019

Якщо ви вже вкотре думаєте про те, що організовувати власну відпустку стає все важче, адже ви усюди були – неодмінно зверніть увагу на курорти Тунісу. Примітна особливість країни в тому, що вона завжди справляє позитивне враження.

Чому варто відвідати Туніс

Як свідчить практика десятків тисяч туристів-українців, 98% з тих, хто відвідав Туніс, отримав більше, ніж очікував. Ось лише деякі так звані унікальні торговельні пропозиції, особливості, завдячуючи котрим про відпочинок в Тунісі просто неможливо забути.

Розвинена туристична інфраструктура

Якщо ви вже шукаєте тури в Туніс тут http://www.tui.ua/ – можете бути спокійними відносно того, що сумувати тут точно не доведеться. Не секрет, що Тунісу ще відносно далеко до рівня того ж Єгипту, і країна лише на стадії активного розвитку туристичної сфери, але тут створені умови для максимально комфортного відпочинку. Чого вартий тільки аеропорт, який славиться на всю Європу своєю масштабністю. Тут все обладнано по останньому слову новітніх технологій і одразу після приземлення багато туристів відчуває неабиякий когнітивний дисонанс, адже побутує враження, що країни Африки позбавлені навіть мінімального комфорту. А це не так, причому зовсім.

Місцеві пляжі – туристичний Едем

Ви навіть думати перестанете про пляжі «Баунті», коли завітаєте на туніські. Море чисте і прозоре, протягом всього туристичного сезону абсолютно комфортне для купання, тепле. А кришталево білий, м’який, немов пудра пісочок, справить неабияке враження. Ми вже мовчимо про те, якими ефектними вийдуть світлини у соціальних мережах. Додаткова перевага – обладнання пляжних зон, наявність усього необхідного для справжнього релаксу на березі моря. По секрету скажімо, що якщо ви хочете затишний і гарний пляж – віддайте перевагу маленьким готелям.

Екскурсії є і вони дуже цікаві

Кажуть, що якщо відвідати головну пустелю світу – Сахару, – життя більше ніколи не буде таким, як раніше. Відпочиваючи на курортах Тунісу, у кожного гостя країни є можливість відправитись у дводенний тур до пустелі. Ще одна цікава пам’ятка – Карфаген. Мовчазна величність цієї неймовірної споруди захоплює дух, а кількість фото, які можна зробити на фоні, переліковується в сотнях.

Таласотерапія – те, заради чого варто їхати

Для тих, хто вивчав історію, відомо, що довгий час Туніс був колонією Франції і саме це сказалось на подальшій долі країни і її характерній особливості. Таласотерапія тут не просто найвищого рівня, а краща в світі. Сюди приїжджають не тільки з метою лікування, а за профілактикою, що по-особливому цінно. Звичайно, за цими ж послугами можна летіти до Південно-Західної Азії, або в Європу, тим не менш попередимо, що у Тунісі якість послуг дуже висока, а ціни, навпаки, найнижчі в світі.

Якщо вам достатньо цих аргументів, щоб відправитись до Тунісу – звертайтесь до менеджерів компанії TUI Ukraine або бронюйте самостійно на офіційному сайті компанії. А якщо ви хочете почути ще приводи «За!» – телефонуйте 044 299 77 88 і вас точно переконають.

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
ТОП-6 хитростей продавцов Б/У автомобилей
ТОП-6 хитростей продавцов Б/У автом... Покупка рискованного автомобиля – это выгодная, но в то же время и рисковая сделка. Многие продавцы часто умалчивают о п...
10 найвідоміших пісень про Вінницю
10 найвідоміших пісень про Вінницю 14 вересня наше рідне місто святкуватиме свій 656-ий день народження! До міста з'їдуться багато гостей з інших міст Укра...
Тест "Наскільки добре ви знаєте Вінницю?"
Тест "Наскільки добре ви знаєте Він... Вінниця, є містом з цікавою та багатогранною історією. Багато років воно будувалося, змінювалося та розвивалося, щоб зар...