Гума Hankook: основні особливості та переваги

rezina.ua
Автор:
rezina.ua
09 березня 2021

Від якості гуми залежить безпека водія та пасажирів. Шини Hankook є одними з найнадійніших та практичних варіантів. При виготовленні виробник використовує новітні технології та високоякісну сировину, завдяки чому забезпечуються гарні результати при експлуатації колеса. У продажу можна знайти гуму практично будь-яких розмірів, для різних видів авто.

Гума Hankook: основні особливості та переваги

Особливості та переваги

Продукція бренду Hankook характеризується наступними перевагами:

  1. М'якість і стійкість на дорозі. Спеціальна структура гумової суміші забезпечує плавне переміщення. При їзді покришка швидко нагрівається, завдяки чому рух стає м'яким.
  2. Бесшумність. При експлуатації колеса практично не видають шуму. Навіть при різкому старті або гальмуванні свист відсутній.
  3. Висока якість. Продукція Hankook є однією з найбільш надійних та практичних. При правильній обкатці та збереженні умовних експлуатаційних внесків, знос буде мінімальним. Шини Hankook розраховані на великий пробіг. При правильному використанні вони практично не зношуються, що забезпечує економію для автовласників.
  4. Вартість. При всіх своїх особливостях шини «Хенкук» в цілому недорогі.

Южнокорейська гума Hankook - найкращий варіант для подорожі. Відправляючись з Києва в будь-який регіон України або за кордон, ви можете бути впевненими в тому, що шини не підведуть. Якщо подорож починається на нових колесах, протягом перших 800 км відбувається обкатка. Різких маневрів при цьому рекомендується уникати.

Види покришок та їх особливості

Можна виділити три категорії шин, залежно від типу протектора:

  1. Шосейні. Призначені для руху по рівному асфальтовому покриттю. Шосейні колеса є найпоширенішими, вони забезпечують якісне щеплення з дорогою. При русі вони видають мінімум шуму, добре відводять воду і пил. Шосейні покришки не призначені для зими.
  2. Універсальні. Більш шумний варіант, але відмінно демонструє себе при русі як по рівній дорозі, так і по бруду. Універсальні колеса не такі стійкі, як шосейні, але відмінно підходять для руху по мокрому асфальту.
  3. Грязеві. Призначені для позашляховиків і бездоріжжя. Для грязевих шин характерним є протектор із глибоким візерунком. Зображення може наноситися на боковину, що забезпечує якісний відвід бруду.

Вибір типу літніх колес залежить від особливостей використання. Якщо автомобіль часто використовується для їзди по бездоріжжю, від придбання шосейних шин слід відмовитися.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Де кататись на санках у Вінниці?
Де кататись на санках у Вінниці? Нарешті у Вінниці довгоочікувана зима і у багатьох активувалося невгамовне бажання згадати дитинство, відчути трішки зим...
Де у Вінниці можна здати новорічну ялинку на утилізацію
Де у Вінниці можна здати новорічну... Свята ще тривають, але вже час задуматись про те, що новорічне дерево потрібно правильно утилізувати, а не прости винест...
Почему профессиональные каперы выбирают БК Бетсити?
Почему профессиональные каперы выби... Букмекерская контора Бетсити входит в пятерку ведущих букмекерских контор СНГ, сайт betcity.ru ежемесячно посещает 3-4 м...