Результати голосування у конкурсі Miss RIA-2019

Афіша Вінниці - MoeMisto.ua
Автор:
Афіша Вінниці - MoeMisto.ua
19 лютого 2020

Голосування у конкурсі Miss RIA-2019 завершилось! Пора підводити підсумки!
Отож, цьогоріч у конкурсі взяли участь 47 дівчат, а голосували більше як півтори тисячі вінничан. Переможниць визначали за результатами онлайн-голосуванням, що проходило на https://miss.moemisto.ua/vn
 

Результати голосування у конкурсі Miss RIA-2019

Найбільше голосів віддали за 19-річну Діану Самарську, яка і стала переможницею онлайн-голосування. Дівчину підтримало понад триста вінничан.
1 місце - Діана Самарська

— Все почалося з того, що я стала Віце-Міс у коледжі. Мені це сподобалося і я вирішила продовжити цим займатися.  Про конкурс дізналася в інтернеті. Спочатку подумала, що він вже не діє, але відправила фото. Виявилося, що тоді тільки почався відбір учасниць і я стала першою. Голосувати за мене просила, мабуть, всіх: знайомих, друзів, одногрупників, колег. Мені дуже хотілося перемогти. Це певна мета в житті. А я люблю досягати поставлених цілей. 


2 місце - Вікторія Брумар

- Я неодноразово приймала участь у різних конкурсах: Міс Школа, Міс Університет, Міс Вінниця. Перемогу здобула лише у школі. У всіх інших конкурсах посіла титульні місця.   Побачила, що вінницькі дівчата подаються на Miss RIA і також вирішила це зробити. Для мене була важлива не перемога, а сам процес. Задоволення я отримую саме від цього. 


3 місце - Діана Чистяк

 - Вже не пригадаю, чому вирішила взяти участь в конкурсі Miss RIA, - говорить Діана. Але пам’ятаю, як про нього дізналася, — мені сказала одногрупниця. У той же день я пішла на фотосесію. Майже одразу наше портфоліо опублікували на сайті. Тоді я дізналася, що принцип тут такий, що хто з учасниць набирає більшу кількість голосів, той і переможе. Просила рідних голосувати. Викладала дописи у соцмережах з проханням проголосувати. Так і зайняла третє місце. Результатом задоволена. 

Нагадаємо, конкурс тривав протягом року. Вінничанки надсилали свої світлини і щосереди на останній сторінці тижневика RIA можна було бачити фотографії учасниць у конкурсі еротичного фото Міss RIA-2019. Разом із тим на сайті miss.moemisto, в розділі Miss RIA, усі бажаючі могли підтримати конкурсанток своїм голосом. За підсумками цих голосів і визначилися фіналістки конкурсу Miss RIA.

Дівчата отримали подарункові сертифікати від готельного комплексу «Гостевія» і кальян-бару «Фараон», а також подарунки від RIA. 
                                          
Конкурс продовжується і триває голосування вже за учасниць 2020 року. Запрошуємо дівчат віком від 16 років до участі в конкурсі. 
Стати учасницею можна заповнивши анкету на сайті miss.moemisto.ua або написавши в приватні повідомлення на офіційну сторінку конкурсу в соцмережах.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Вінницькі мальдіви: відпочинок на озері в Черепашинцях
Вінницькі мальдіви: відпочинок на о... Якщо ви шукаєте ідеї для відпочинку, щоб і без зайвих витрат, і щоб ваш відпочинок не поступався заморським курортам з н...
Як лікуватись від коронавірусу в домашніх умовах? Рекомендації лікаря
Як лікуватись від коронавірусу в до... Оскільки кількість хворих на коронавірус щодня зростає, то лікарі не заперечують той факт, що половина хворих, якщо пере...
Тест: Як добре ви знаєте українські гроші?
Тест: Як добре ви знаєте українські... Мабуть, немає таких людей, які не люблять грошей :) Але чи Ви все знаєте про купюри, які щодня тримаєте у руках? Пропон...