Різновиди професійних холодильних вітрин

hold.com.ua
Автор:
hold.com.ua
21 травня 2024

Від правильного вибору обладнання значною мірою залежать тривалість зберігання продуктів та успіх торгівлі. Так, холодильна вітрина забезпечує не тільки відповідний температурний режим, але й вигідно демонструє товар покупцям. Компанія Hold пропонує чималий вибір цих агрегатів. 
Для окремих товарів необхідні різні температурні режими. Тобто для зберігання кондитерських виробів, овочів, напоїв, фруктів чи заморожених продуктів умови помітно відрізняються. Саме тому виробники професійного обладнання пропонують кілька варіантів вітрин.

Різновиди професійних холодильних вітрин

Середньотемпературні моделі

Обладнання користується надзвичайним попитом, бо підходить для зберігання в торговому залі різноманітних продуктів. Усередині вітрини температура знаходиться в межах 0-7 градусів. Такі умови підходять для розміщення:

 • готових салатів;
 • гастрономії;
 • молочних виробів;
 • напівфабрикатів;
 • сирів;
 • ковбасної продукції.

Дизайн холодильних вітрин дуже різноманітний. Це дозволяє встановлювати пристрої в невеликих магазинах або продуктових відділах супермаркетів.

Морозильні вітрини

Холодильне обладнання цього типу використовується для зберігання продуктів, які потребують наднизьких температур. Всередині можуть бути:

 • заморожені овочі та фрукти;
 • м’ясо та риба;
 • гриби;
 • ягоди.

Швидке заморожування до температури –10…–18 градусів дає змогу зберігати в продуктах харчування корисні речовини. Наприклад, заморожені ягоди не поступаються в кількості вітамінів свіжим. При цьому тримати продукцію можна доволі довго.

Комбіновані моделі

Крім зазначених вище типів вітрин, існують моделі, які можуть підтримувати температуру в більш широкому діапазоні. Універсальні варіанти забезпечують температурний режим у межах –10…+10 градусів. Тобто всередину можна покласти будь-яку продукцію, вибравши відповідні налаштування.

Всі перераховані типи холодильних вітрин буде зручно замовити в компанії Hold. Якщо відкриваєте новий магазин, варто звернути увагу на таке корисне обладнання.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Альтернатива Telegram: перелік безпечних месенджерів
Альтернатива Telegram: перелік безп... Сьогодні Telegram — це один із найпопулярніших месенджерів в Україні. Однак протягом останніх років українців дедалі час...
Вінницькі Гаваї - відпочинок у Могилівці
Вінницькі Гаваї - відпочинок у Моги... Неподалік від Вінниці, у Жмеринському районі у селі Могилівка, є кар'єр з блакитною водою. Це справжній загублений шмато...
Найкращі місця для пікніків та відпочинку на свіжому повітрі у Вінниці та поблизу міста
Найкращі місця для пікніків та від... З приходом теплих днів все більше хочеться відпочивати на природі, за межами міста, насолоджуючись справжньою природою. ...