Вибір сумки на будь-який смак від експертів Імідж

imidge.com.ua
Автор:
imidge.com.ua
18 листопада 2022

Справжні жінки знають, що барсетка, клатч, сумка, рюкзак – це не просто річ, щоб носити особисті речі. У цих аксесуарів набагато розширеніше значення, адже вони приймають безпосередню участь у створенні образу, допомагають проявить індивідуальність а також допомагають відчувати впевненість.

Вибір сумки на будь-який смак від експертів Імідж

Знають про це і модельєри, а тому створюють безліч практичних та зручних моделей. Звісно брендові аксесуари часто коштують дуже дорого та й купувати їх часто буває недоцільним. На думку стилістів Імідж допомогти можуть якісні копії сумокНа віртуальній вітрині салону представлені креативні форми клатчів, урбаністичні рюкзаки, повсякденні жіночі шопери – підібрати можна саму таку сумку, про яку мріяли.

Різноманіття – можливість експериментувати з образом

В онлайн магазині представлені до вибору моделі із різних матеріалів – тканини, шкіри, екошкіри, комбіновані. Для того, щоб підібрати функціональну сумку експерти радять ознайомитися з самими популярними видами:

  • Барсетка – невеликий за розміром аксесуар, який надягається на зап’ястя. Існують моделі для повсякденного використання, які мають просте оформлення. І вироби для «виходів у світ». Цей тип сумок зручно брати на прогулянки для носіння гаманця, телефону та ключів.
  • Рюкзак – не замінима річ для активних дівчат, які полюбляють прогулянки та подорожі. Фасон допомагає звільнити руки та забезпечує рівномірний розподіл навантаження. В інтернет магазині можна купити моделі прикрашені стразами, вироби строгого дизайну із натуральної шкіри, лаконічні аксесуари для спорту чи прогулянок.
  • Клатч – мініатюрна версія, призначена для доповнення вечірнього образу. Класичні моделі не мають ручки, а носять їх просто під рукою. Сучасний дизайн майстри доповнюють тоненькими ручками чи декоративними ланцюжками.
  • Конверт – вироби, які створені спеціально для бізнес-леді. Такі моделі розкішно доповнюють офісний стиль та вирізняються практичністю. В них носять переважно документи.
  • Мессенджер – зручна та практична модель «поштаря», яка характеризується місткістю. Нею можна доповнювати будь який образ, а завдяки наявності довгого ремінця носити на плечі.
  • Шоппер – моделі, які вважаються ідеальними для походу по магазинам. Завдяки великому розміру в неї можна скласти практично все, що необхідно.

копії сумок

Звісно, в інтернет магазині можна купити копії сумок інших різновидностей. «Багет», «ківш», «хобо», «тоут», «сідло», «келлі», «сетчел» і багато інших реплік допоможуть передати тонкості натури любої представниці прекрасної статі. Професіонали imidge радять мати в своєму арсеналі одразу декілька варіантів, щоб в любий момент мати змогу змінити свій образ.

Події по темі:
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення
Читай інші статті
Про радість під час війни і не тільки
Про радість під час війни і не тіль... Ми понад 9 місяців живемо у стресі. Стресі від війни, що руйнує зсередини. Негативні емоції переповнюють. Проте за цей ч...
Препараты для набора мышечной массы - краткий обзор
Препараты для набора мышечной массы... Спортивное питание и регулярные силовые тренировки позволяют нарастить мышечную массу естественным путем. Тем не менее д...
Тест на знання пісень Кузьми Скрябіна
Тест на знання пісень Кузьми Скрябі... 2 лютого минає 8 років з дня трагічної смерті співака і народного улюбленця Андрія Кузьменка, лідера гурту «Скрябін». ...