Дикий театр: Бути знизу

Дикий театр: Бути знизу

12 березня у Вінниці відбудеться вистава про пошук себе

«Дикий театр» - це незалежний і сучасний театр, який має на меті говорити зі своїми глядачами виключно на гострі, актуальні, хвилюючі, болючі теми . Зараз ми звернулися до питань сексизму та фемінізму в нашому суспільстві. Ми говоримо про це зухвало, відверто і прямо, ми реагуємо на світ і події - оперативно , а головне - професійно і щиро.

Тобі пора заміж! Тобі терміново пора заміж! Тільки так ти станеш справжньою, захищеною, повноцінною, у тебе з'явиться сенс життя. Але для цього тобі потрібно навчитися бути жінкою!
Як їсти / пити / говорити / що носити / думати, щоб пізнати славнозвісне і омріяне «жіноче щастя» ? У нас є рецепт і тільки сьогодні наше агентство пропонує безкоштовні пробні курси, як стати щасливою!
Саме сюди приходять героїні Оля і Віра, щоб розкрити свою жіночність і назавжди позбутись самоти. Але не всім очікуванням дано збутися, і не всі строкаті реклами кажуть правду...

Сюжет: Це вистава про жінок: про те, що дратує, радує, пригнічує, знецінює, про те, якими вони бачать чоловіків і себе, про те, як могло б бути, і про те, як є . Про те, де місце жінки в цьому світі: знизу , зверху або є інші варіанти?

Вистава українською мовою, 16+
Тривалість 1 год 40 хв без антракту

Режисерка – Юлія Мороз
Художниця – Євгенія Чайковська
Драматургиня – Юлія ТупікінаАктриси:
Галина - Богдана Шуманська
Віра - Марія Брушницька
Оля - Аніта Драгула

Коли: 12 березня о 19:00
Місце проведення: Будинок офіцерів
Вартість квитків: 150-450 грн 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення