Мюзикл «Снігова королева. Сила гарячого серця»

Мюзикл «Снігова королева. Сила гарячого серця»

Всі анонси від: Будинок офіцерів

Запрошуємо вас відвідати фантастичну, дивовижну новорічну виставу, яка всім припаде до душі. Тут дівчаток і хлопчиків чекають цікаві ігри, веселі конкурси, пісні і танці. І, звичайно, яке ж свято без довгоочікуваних гостей - Діда Мороза і Снігуроньки, які неодмінно запалять новорічну ялинку, заведуть дружний хоровод, який плавно перейшов в саму справжню казкову дискотеку.

А після веселої конкурсної програми юних глядачів чекає чудовий добрий спектакль «Снігова королева. Сила гарячого серця» за мотивами казки Г.Х. Андерсена.

  • Продюсери: Igor Misliviy, Elias Soroush (ФРН)
  • Режисер-постановник, автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановская
  • Хореограф-постановник - Станіслав Волотовский
  • Художник по світлу - Michael Li Tschan Lin (ФРН)
  • Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий

Сюжет: холодна і зла Снігова Королева викрала Кая, перетворивши його серце в крижинка. Але вірна й віддана сестра хлопчика - Герда, подолавши всі труднощі і злигодні, за допомогою своєї любові змогла розтопити його. По дорозі Герді зустрічаються безліч персонажів - подружня пара ворон Карл і Клара, Принц і Принцеса, лісові розбійники і їх очільниця Маленька Разбойница, Північний Олень. Завдяки душевну красу дівчинки, всі вони стають її щирими друзями і допомагають пройти непростий шлях до палацу Снігової Королеви. Наш спектакль підходить для дітей всіх вікових категорій: і тих, хто вперше знайомиться з казковою історією і тих, хто знає її і гідно оцінить нове сценічне прочитання.

Вартість: 80-220 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення