DRIFT CHAMPIONSHIP OF UKRAINE

20 липня аеропорт «Гавришівка» стане епіцентром запеклих дрифт-баталій. Тут відбудеться другий етап всеукраїнських змагань з дрифтингу - Drift Championship of Ukraine.

Другий етап професійної української Дріфт-серії BELSHINA DRIFT PRO COMPETITION OF UKRAINE зустрічає місто фонтанів, гостинна Вінниця! Саме тут 10 років тому отримав старт такий потужний, професійний дрегрейсинг та дріфт, який ми знаємо сьогодні.

Завдяки співпраці Вінницької федерації дрегрейсингу та дріфту VFDD, її президента Андрія Гальчинського з Вінницькою міською радою та мером Вінниці Сергієм Моргуновим за всі ці роки вдалося провести понад 100 змагань по всій Україні. В них прийняли участь чемпіони Німеччини, Польщі, Бельгії, Хорватії, Латвії, Литви, Молдови, Болгарії, Румунії, Білорусії, Росії!

На вас чекають змагання високого професійного та організаційного рівня. Нова яскрава локація для понад 2000 глядачів на трибунах під парасолями. Нова конфігурація траси, якої ще не було в Україні. Стантрайдинг шоу від ТОПових українських трюкачів на мотоциклах. Безкоштовні маршрутки до місця проведення змагань. Щодо спортивної складової, на глядачів чекає два дні змагань. Перший день, 19 липня (п’ятниця) - день тренувань.

Основний день змагань 20 липня (субота). В цей день ТОП-пілоти будуть змагатися за звання переможця другого етапу PRO DCU та призовий фонд у 100 000 грн. Не переплачуйте, зазделегіть придбані квитки дешевші, та дарують можливість стати учасниками розіграшу IPHONE XS MAX, дріфт-таксі та цінних призів, що відбудеться 20 липня під час офіційного відкриття змагань.

Всіх запрошуємо на новий формат ДРІФТУ у Вінниці та Україні!
Початок о 12:00

Замовлення квитків за телефонами: 063 730 30 30

Замовляй дешевше та вигравай IPHONE XS Max. Поспішай: у попередньому продажу лише 1000 квитків.
• 19 липня
 - Фан зона DRIFTPEOPLE – 250 ГРН
 - Зона пілотів (парк сервісу, де базуються машини та пілоти)  – 400 грн.

• 20 липня
Попередньо!!!
 - Фан зона DRIFTPEOPLE – 350  ГРН, бере участь у розіграші  IPHONE XS MAX
В день змагань:   
- Фан зона DRIFTPEOPLE – 450 ГРН
 - Зона пілотів  – (ПАРК СЕРВІСУ, ДЕ БАЗУЮТЬСЯ МАШИНИ ТА ПІЛОТИ) – 550 ГРН, бере участь у розіграші  IPHONE XS MAX за умови попереднього продажу
Попередньо та в день змагань:     
 - VIP DRIFTPEOPLE – 799 грн, бере участь у розіграші IPHONE XS MAX за умови попереднього продажу.

ОБОВ’ЯЗКОВО ОЗНАЙОМТЕСЯ З ПРАВИЛАМИ ПОВЕДІНКИ НА ЗМАГАННЯХ – перейти за посиланням.

Коментарі до події