Фестиваль американського документального кіно

Подія минула
Фестиваль американського документального кіно
Фестиваль американського документального кіно + 6 фото

З 28 по 30 квітня у кінотеатрі Родина в рамках днів Америки відбуватиметься фестиваль американських хронікально-документальних фільмів.
Безкоштовні запрошення на відвідування фестивальних сеансів вже зараз можна отримати в самому кінотеатрі, разом із запрошеннями на інші події проекту «Дні Америки у Вінниці».
Щодня відбуватиметься по два сеанси. Початок сеансів о 18.00 та о 20.00. 

28 квітня о 18.00 стрічка «Чорно-білі й вимираючі». Це історія розвитку та становлення газетної індустрії та її боротьби за фінансову життєздатність. Фільм розповідає про важливість журналістських розслідувань для американського суспільства.

28 квітня о 20.00  фільм «Тарілки у повітрі». Це документальна стрічка про ресторанний бізнес. Про реалії розвитку та утримання закладу харчування на хорошому рівні. У фільмі розповідається про три досить різні ресторани, які створюють шедеври  з продуктів харчування і боряться за виживання на сучасному ринку. 

29 квітня 18.00 можна переглянути стірчку «На цілий «Лотт» більше». Фільм про створення робочих місць для людей з обмеженими можливостями. В центрі сюжету три героя, які проявляють неабияку  стійкість у боротьбі за місце під сонцем.

О 20.00 буде транслюватись стрічка «Давай, збудуй!» про іноваційне навчання в Америці на прикладі одного вчителя та групи студентів. 

30 квітня  о 18.00 документальна стрічка «Армія Гідеона». Це історія про трьох молодих державних захисників, які працюють на користь суспільства. 

Друга стрічка о 20.00 «Під прицілом об’єктива». Сюжет фільму розкриває історію 27-річного головного героя, який має психічні розлади. Він обрав свій курс мужності. Придбавши мотоцикл та фотокамеру, він вирушає у подорож Північною Африкою.


 

Додати подію до календаря
Коментарі до події:
Слідкуй за MoeMisto!
Підпишись на щотижневий анонс та читай нас у соціальних мережах
Дивись інші події
Анімаційний мюзикл "Співай"
Кіно Анімаційний мюзикл "Співай"
Вт. 24 Січня 10:30
Комедія "Чому він"
Кіно Комедія "Чому він"
Вт. 24 Січня 22:00
Автомонстри 3D. Пригодницька фантастична комедія
Кіно Автомонстри 3D. Пригодницька фантас...
Вт. 24 Січня 10:00
Документальний фільм "Воїни духу" RIA рекомендує
Кіно Документальний фільм "Воїни духу"
Вт. 24 Січня 14:00
Комедія "2+1"
Кіно Комедія "2+1"
Вт. 24 Січня 13:20
Історична драма "Мовчання"
Кіно Історична драма "Мовчання"
Вт. 24 Січня 13:20
Драматичний трилер "Особливий злочин"
Кіно Драматичний трилер "Особливий злочи...
Вт. 24 Січня 09:30
Фестиваль «Короткий метр з Данії»
Кіно Фестиваль «Короткий метр з Данії»
Вт. 24 Січня 20:00
Блог Moemisto
Кінотуризм в Україні
Кінотуризм в Україні  Фільм: “За двома зайцями”  Де знімали:Київ (Андріївський узвіз, вул. Покровська, деякі місця  Подолу)  Про фі...
“Орел & Решка” (випуски в Україні)
“Орел & Решка” (випуски в Україні) Львів. Було відвідано найцікавіші і найекстравагантніші кафешки Львова, прогулялись по старовинних вуличках Середн...
Туристичний прогноз на 2017 рік
Туристичний прогноз на 2017 рік 1. Овен: Львів Місто здавна відоме як осередок художньої творчості, літературного, музичного і театрального ми...