«Міс Вінниця-2022»

«Міс Вінниця-2022»

Всі анонси від: Зоря

Національний комітет "Міс Україна"  та Міський Палац мистецтв запрошують незаміжніх дівчат віком від 17 до 26 років (які не перебувають і не перебували у шлюбі та не мають дітей) взяти участь у конкурсі краси "Міс Вінниця"! 
 Заявки приймаються до 25 січня 2022 року включно. Сам кастинг відбудеться 25 січня 2022 року в Міському Палаці мистецтв, вул. Стрілецька, 44.

Генеральний спонсор ювелірний завод "Діадема" розробляє ескіз нової корони, яка буде подарована переможниці ювілейного конкурсу. Тож, бажаючі отримати унікальну срібну корону.
Кастинг заплановано у форматі лише одного виходу - в купальнику на підборах!

Щоб взяти участь у конкурсі "Mic Вінниця 2022"  потрібно заповнити анкету за посиланням на афіші або ТУТ! 

Зверніть увагу, якщо цього вимагатимуть карантинні норми, що діятимуть на час кастингу, учасницям старшим за 18 років будуть потрібні сертифікати вакцинації чи негативні тести.
На учасниць фіналу очікує неймовірний подарунковий та призовий фонд - понад 150 000 гривень!

Довідки за телефонами: (0432) 65-56-12, (067) 303 20 19, (093) 303-20 19

Вимоги до учасниць:
- Вік 17 - 26 років (повних років на момент фіналу Конкурсу)
- Зріст від 168 см.
- Громадянство України
- Не перебувала/ не перебуває в шлюбі
- Не має дітей
- Не має судимостей та шкідливих звичок
- Повністю дієздатна (неповнолітні особи діють за письмовою згодою батьків), володіє необхідними і достатніми правами та даними для набуття і здійснення наданих прав і виконання покладених обов'язків.

У Відбірковому турі приймають участь усі особи, що відповідають вимогам та заповнили анкету. При наданні недостовірних відомостей в анкеті, особа не допускається/знімається з участі в Конкурсі.

До анкети долучаються дві фотографії (одна портретна і одна в повний зріст постановочного типу), які мають відповідати наступним вимогам:
- повинні містити зображення особи, яка бажає взяти участь в Конкурсі. Групові фотографії не приймаються;
- фотографії повинні бути актуальними (не більше 0,5 року давності);
- обличчя особи на фотографії не повинно бути приховано темними окулярами, маскою, тощо;
- не містити інформації еротичного характеру.

Заявки приймаються до 24 січня 2022 року.

Кастинг проходитиме за адресою:
м. Вінниця, вул. Стрілецька, 44, Міський Палац Мистецтв
Коли: 25 січня, о 18:00

Фіналістки конкурсу обов'язково відвідують репетиції тричі на тиждень.

Факт заповнення анкети підтверджує прийняття особою умов участі в Кастингу, а також згоду на обробку та використання її персональних даних та фотографій.
Адреса, телефон та e-mail можуть бути використані Організатором виключно для контакту з особою, що їх надала. Організатор Конкурсу дотримується повної конфіденційності щодо контактних даних і не передає їх третім особам.

Виникли запитання?
Телефонуйте: (093)766-83-86, Юрій
або пишіть нам: missvinnica@gmail.com


Більше про конкурс МІС ВІННИЦЯ►

Міські конкурси краси у Вінниці проводяться з початку 90-х років. З 1998 року їх незмінним організатором став міський Палац мистецтв. Для самореалізації та самовдосконалення дівчат організатори роблять все.
Фіналістки протягом півтора місяця займаються хореографією та дефіле, відвідують спортивний зал. Додайте до цього відвідування стоматологів, перукарів, візажистів, модельєрів і стає зрозуміло: наскільки насичена програма
підготовки до фіналу конкурсу. Але, якщо взяти до уваги, що всі заняття – безкоштовні, а ще й до цього всі фіналістки отримають безліч подарунків – варто для себе, дорогої, помучитись.

Слід додати, що наш конкурс, чи не єдиний, де дорогоцінна корона переможниці щороку робиться за окремим дизайном і назавжди віддається новообраній міс.

Не випадково наші дівчата ставали переможницями та призерами національних конкурсів краси «Міс Україна» та «Королева України». (На фото: Іра Твердохліб, Ольга Дудник, Ярослава Куряча, Юлія Стратегопуло).
 

  

Окремо запитують про журі конкурсу, тому трішки про систему суддівства.
У відбірковому турі до складу журі входить 13-15 чоловік, половина з яких – представники засобів масової інформації. Голосування відкрите. При такій кількості членів журі, сума суб‘єктивних думок переходить у досить об‘єктивний вибір шістнадцяти фіналісток. Все як на політичних виборах: чим більше людей охоплює соціологічне опитування, тим менша похибка в результатах.

У фіналі – зазвичай сім досвідчених членів журі. Вирішальне слово – у представника Національного конкурсу «Міс Україна». Тому що для всіх – головне, щоб наша переможниця гідно представила м. Вінницю на конкурсі «Міс
Україна».

Також у лютому планується проведення 4-го благодійного аукціону. Кожна з учасниць фіналу виготовляє «hand made» вироби, які продаються. Всі зібрані кошти передаються на потреби вінничан, які служать в зоні АТО.
За три попередніх аукціони було зібрано близько 120 тис. грн.

Отже, якщо Ви – молода незаміжня дівчина віком від 16 років до 26років, бажаєте краще виглядати, зав‘язати нові знайомства, отримати масу нових, позитивних вражень, тоді Вам до нас.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 27 січня 2021року в міському Палаці мистецтв.
Загальний подарунковий призовий фонд конкурсу складає більше 150 тис. грн.
Можливо 1 тур буде проведено онлайн

Фінал кастингу проходитиме за адресою:
м. Вінниця, вул. Стрілецька, 44, Міський Палац Мистецтв

Дата проведення кастингу може змінюватись у зв'язку із карантинними обмеженнями (повідомимо до 20 січня).

Фінал кастингу проходить у два етапи:
1 Вихід - у зручному для Вас одязі.
2 Вихід - в купальнику (на підборах)

Підготовка до конкурсу краси «Міс Вінниця 2021» у розпалі.

Наразі дівчата розпочали тренування у спортивному центрі «Next Fitness Hall».

Протягом місяця для них діє безлімітний абонемент, а тренування проходять під керівництвом професійних тренерів, які кожній із фіналісток підготували індивідуальну програму. 
Окрім цього, тричі на тиждень на дівчат очікують обов’язкові зайняття з хореографом та ще багато приємних сюрпризів.

Нагадуємо, що фінал конкурсу краси «Міс Вінниця 2021» заплановано на 6 березня. Через карантинні умови він буде проходити в онлайн-форматі і транслюватиметься на YOUTUBE в прямому ефірі.

!!!Стартувало голосування в номінації "МІС ІНТЕРНЕТ" конкурсу "МІС ВІННИЦЯ". Крім того, 6 березня в Міському Палаці Мистецтв відбудеться фінал конкурсу "МІС ВІННИЦЯ". 
   
Голосування  проходитиме з 22 лютого по 5 березня включно (до 23 години 59 хвилин) 

Посилання на онлайн трансляцію з’явиться у соцмережах напередодні конкурсу.

Виникли запитання? Пишіть нам: missvinnica@gmail.com

Нагадуємо, що кастинг "Міс Вінниця-2022" відбудеться 25 січня о 18-30 в Міському Палаці мистецтв (вул. Стрілецька 44). Формат кастингу - один вихід в купальнику на підборах. Інші деталі в анкеті. 

Вже відомо, що фінал конкурсу відбудеться 6 березня, а зірковим гостем стане Злата Огнєвич! [ev_photo_gallery]

Коментарі до події (11)
 • Ірина Богачук 21 Лютого

  а чому на афіші МІС- вінниця 2017 не Аліна Шамалюк , бо вона МІС ВІННИЦЯ ")!?а міс Вінниця 2016 Дашка Поліщук, якій купив корону , якийсь виконавчий директор "Діадеми", вона до цих пір повішала свого орлиного носа і волочиться з одруженим чоловіком ) Жах((((((((((
 • Шинкарук Александр 06 Березня

  Глянути на  "Вінницьку"   красу !  (:smile:)
 • Mikhail Pervushin 05 Березня

  Для рок-н-ролла;). Хотя шикарная девушка в шляпке по имени Таня, за которую я голосовал изначально, в финал не пробилась.
 • Чайка Юлія 05 Березня

  Хочу побувати на фіналі, крім підтримки своїх знайомих, цікавить сама масштабність, організація конкурсу. Цікаво поспостерігати за дівчатами, які виборюють титул "Міс Вінниця".
Отримуйте
регулярні оновлення