Національний комітет "Міс Україна" та Міський Палац мистецтв запрошують усіх на фінальне шоу конкурсу краси "Міс Вінниця" 2022!
Відбір фіналісток відбувся 25 січня у МПП "Зоря".
Генеральний спонсор ювелірний завод "Діадема" розробив ескіз нової корони, яка буде подарована переможниці ювілейного конкурсу.
На учасниць фіналу очікує неймовірний подарунковий та призовий фонд - понад 150 000 гривень!
Цьогоріч до відбору було надіслано більше сотня анкет, а відібрали до фінального шоу лише 16 красунь!
Хто ж змагатиметься за корону та титул Міс Вінниці 2022:
Юлія Задорожна
Катерина Пазюк
Олена Козуляк
Олена Ошівська
Юлія Грабар
Вероніка Тулуб
Софія Семенюк
Марія Яричук
Алінур Хамітова
Анастасія Горбенко
Вікторія Швець
Вікторія Чорномаз
Інна Єзгор
Соломія Волос
Віталія Ярославська
Дар'я Мендор
Які Вимоги були до учасниць:
- Вік 17 - 26 років (повних років на момент фіналу Конкурсу)
- Зріст від 168 см.
- Громадянство України
- Не перебувала/ не перебуває в шлюбі
- Не має дітей
- Не має судимостей та шкідливих звичок
- Повністю дієздатна (неповнолітні особи діють за письмовою згодою батьків), володіє необхідними і достатніми правами та даними для набуття і здійснення наданих прав і виконання покладених обов'язків.
Фіналістки конкурсу обов'язково відвідують репетиції тричі на тиждень.
Виникли запитання?
Телефонуйте: (093)766-83-86, Юрій
або пишіть нам: [email protected]
Більше про конкурс МІС ВІННИЦЯ►
Міські конкурси краси у Вінниці проводяться з початку 90-х років. З 1998 року їх незмінним організатором став міський Палац мистецтв. Для самореалізації та самовдосконалення дівчат організатори роблять все.
Фіналістки протягом півтора місяця займаються хореографією та дефіле, відвідують спортивний зал. Додайте до цього відвідування стоматологів, перукарів, візажистів, модельєрів і стає зрозуміло: наскільки насичена програма
підготовки до фіналу конкурсу. Але, якщо взяти до уваги, що всі заняття – безкоштовні, а ще й до цього всі фіналістки отримають безліч подарунків – варто для себе, дорогої, помучитись.
Слід додати, що наш конкурс, чи не єдиний, де дорогоцінна корона переможниці щороку робиться за окремим дизайном і назавжди віддається новообраній міс.
Не випадково наші дівчата ставали переможницями та призерами національних конкурсів краси «Міс Україна» та «Королева України». (На фото: Іра Твердохліб, Ольга Дудник, Ярослава Куряча, Юлія Стратегопуло).
Окремо запитують про журі конкурсу, тому трішки про систему суддівства.
У відбірковому турі до складу журі входить 13-15 чоловік, половина з яких – представники засобів масової інформації. Голосування відкрите. При такій кількості членів журі, сума суб‘єктивних думок переходить у досить об‘єктивний вибір шістнадцяти фіналісток. Все як на політичних виборах: чим більше людей охоплює соціологічне опитування, тим менша похибка в результатах.
У фіналі – зазвичай сім досвідчених членів журі. Вирішальне слово – у представника Національного конкурсу «Міс Україна». Тому що для всіх – головне, щоб наша переможниця гідно представила м. Вінницю на конкурсі «Міс
Україна».
Також у лютому планується проведення 5-го благодійного аукціону. Кожна з учасниць фіналу виготовляє «hand made» вироби, які продаються. Всі зібрані кошти передаються на потреби вінничан, які служать в зоні АТО.
За три попередніх аукціони було зібрано близько 120 тис. грн.
Підготовка до конкурсу краси «Міс Вінниця 2022» у розпалі.
Наразі дівчата розпочали тренування у спортивному центрі «Next Fitness Hall».
Протягом місяця для них діє безлімітний абонемент, а тренування проходять під керівництвом професійних тренерів, які кожній із фіналісток підготували індивідуальну програму.
Окрім цього, тричі на тиждень на дівчат очікують обов’язкові зайняття з хореографом та ще багато приємних сюрпризів
Виникли запитання? Пишіть нам: [email protected]
Вже відомо, що фінал конкурсу відбудеться 6 березня, а зірковим гостем стане Злата Огнєвич!
[ev_photo_gallery]
lina ostenko 21 Липня
Основні матеріали дя манікюру https://beauty-prof.com/ua-nigti/ :
- Лаки для нігтів
Лаки для нігтів бувають різних типів та відтінків. Вони можуть бути як класичними, так і гелевими. Класичні лаки швидко сохнуть і легко змиваються, тоді як гелеві лаки забезпечують триваліший результат і міцність покриття.
- Бази та топи
База наноситься перед кольоровим лаком для захисту нігтьової пластини та продовження тривалості манікюру. Топове покриття наноситься поверх кольорового лаку, щоб додати блиску та забезпечити стійкість до подряпин.
- Кондиціонери та масла для кутикули
Кондиціонери та масла допомагають зберігати кутикулу зволоженою та здоровою. Вони запобігають сухості та розтріскуванню шкіри навколо нігтів.
- Пилки та бафи
Пилки використовуються для надання форми нігтям. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів: металу, скла, паперу з абразивним покриттям. Бафи допомагають полірувати поверхню нігтя, надаючи йому гладкість і блиск.
- Знежирювачі та праймери
Знежирювачі видаляють жир та залишки косметичних засобів з поверхні нігтів, забезпечуючи краще зчеплення лаку з нігтьовою пластиною. Праймери покращують адгезію бази або гелю до нігтя, збільшуючи тривалість носіння манікюру.
- Фольга та слайдери
Фольга використовується для створення яскравих акцентів у дизайні нігтів. Слайдери – це тонкі наклейки з різними малюнками, які легко наносяться на нігті та фіксуються прозорим лаком або гелем.
- Блискітки та стрази
Ці декоративні елементи допомагають створювати святковий та оригінальний дизайн. Вони можуть бути різних форм та розмірів, що дозволяє експериментувати зі стилем манікюру.
- Полігель та акрил
Полігель та акрил використовуються для нарощування та зміцнення нігтів. Вони дозволяють створювати як природні, так і екстравагантні форми нігтів.
Ірина Богачук 21 Лютого
Шинкарук Александр 06 Березня
Mikhail Pervushin 05 Березня