Фолк-метал гурт «Веремій» з концертом у Вінниці

Фолк-метал гурт «Веремій» з концертом у Вінниці

Фолк-метал гурт «Веремій» завітає до Вінниці  зі своїм концертом на підтримку свого нового альбому «Вільна земля». Київський гурт виступить на сцені арт-пабу «Beer&Blues». Гурт працює у рідкісному для України стилі - melodic-heavy-folk - складний, потужний i магнетичний.
 Їх твори - епічні полотна, вишиті складною музичною технікою, прикрашені звучанням флейти, скрипки й віолончелі. Міфологічні сюжети пісень сповнені символічними образами, героїчними мотивами, романтичними загадками.
«Вільна земля» — це другий повноформатний студійний альбом гурту «Веремій». На території України реліз відбувся 17 травня цього року на лейблі Lavina music.
Теми їх пісень як патріотичні, історичні, так і сповненні кохання, свободи.
«Завдяки нашій музиці ми надаємо сили йти в бій» - кажуть музиканти, що особливо актуально зараз.
Робота над платівкою «Вільна земля» тривала з січня 2013 року по травень 2014 року. Пісні нового альбому «Вільна земля» розповідають слухачу історії про різноманітні історичні події та переломні моменти становлення нашої держави, про героїв, патріотів та незламний вільний дух, яким споконвіків славився наш народ. Зокрема, у свіжих композиціях підіймається тематика українських революцій та махновщини, а також вшановується пам`ять героїв Крут.
Вхід - 50 грн!

Розповісти друзям
Концерти у Вінниці! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Коментарі до події:

Ми у соц. мережах

sp