Фотовиставка «Роль бізнесу в розвитку країни»

Фотовиставка «Роль бізнесу в розвитку країни»

13 серпня у Вінниці відбудеться відкриття фотовиставки «Роль бізнесу в розвитку країни» о 14.00 і круглий стіл «Соціальна відповідальність компаній і міста», що розпочнеться о 14.30.

Мета фотовиставки – продемонструвати соціальну відповідальність компаній в Україні і надихнути інші компанії впроваджувати ще ефективніше свої соціальні та екологічні проекти.

Фотографії виставки демонструють соціальні та екологічні проекти компаній в рамках їх корпоративної соціальної відповідальності. Вперше в Україні компанії спробували донести свою роль в розвитку країни через фотографії, демонструючи що ще позитивного вони роблять, окрім сплати податків. Серед компаній-учасників – PwC, Артеріум, Астеліт, ДТЕК, Amway, Platinum Bank, Енергоатом, Shell, Мелексіс Україна, Такеда, Тетра Пак, EY, Укрсиббанк, Оболонь та інших. Роботи фотовиставки були представлені у Києві, Харкові і Львові.

В рамках круглого столу відбудеться презентація проектів компаній, і керівництва «Соціальна відповідальність для державних компаній» і «Соціальна відповідальність муніципалітетів».

Фотовиставка «Роль бізнесу в розвитку КСВ» триватиме до 20 липня 2015 р. Виставка відбувається в рамках проекту «Соціальна відповідальність державних агенцій», що виконується Центром «Розвиток КСВ» за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Фотозвіт з різних проектів:
 - 1+1 МЕДІА: НЕБАЙДУЖІСТЬ У КРОВІ. «Дні донора у 1+1»


 - ДТЕК: ТУРБОТА ПРО МАЙБУТНЄ


 - СКМ: ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ РІНАТА АХМЕТОВА «ДОПОМОЖЕМО» (СПІЛЬНИЙ ПРОЕКТ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ РІНАТА АХМЕТОВА, ГРУПИ СКМ І ФК «ШАХТАР»). 


 - ТОВ «ЕМВЕЙ УКРАЇНА»: НА ШЛЯХУ ДО ВЛАСНОЇ СПРАВИ


 - КОРПОРАЦІЯ «АРТЕРІУМ»: МОЛОДІ ФАРМАЦЕВТИ В СУЧАСНОМУ ЦЕНТРІ ДОСЛІДЖЕНЬ ТА РОЗРОБОК


 - екологічна акція від БРИТІШ АМЕРИКАН ТОБАККО УКРАЇНА: ЕКОКРОК 2007–2015. 


 - ДП «НАЕК «ЕНЕРГОАТОМ»: МИРНИЙ АТОМ: ВСЕ ДЛЯ ПЕРЕМОГИ! (БЛОКПОСТ ПОРУЧ ІЗ М. ПОПАСНА, ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ)


 - ПАТ «ФАРМАК»: РОДИННА ОЛІМПІАДА


 - ІНФОПУЛЬС: СИНДРОМ ЛЮБОВІ. Корпоративний проект підтримки людей із синдромом Дауна та їхніх сімей. 


 - ТОВ «АСТЕЛІТ», ТМ LIFE:): РАДІСТЬ ПОВНОЦІННОГО ЖИТТЯ


 - ПРАТ «МОНДЕЛІС УКРАЇНА»: 2800 ГОДИН ЩАСТЯ ТА ТУРБОТИ ПОДАРУВАЛИ 700 СПІВРОБІТНИКІВ MONDELEZ UKRAINЕ & EURASIA ДІТЯМ-СИРОТАМ ІЗ 4 КРАЇН в ході благодійній акції «Місяць волонтерства» 


- ПРАТ «МТС-УКРАЇНА»: ЛІНІЯ ЖИТТЯ. Програма розвитку донорства крові в Україні «Лінія життя».


 - ПАТ «КОНЦЕРН ГАЛНАФТОГАЗ»: ЕНЕРГІЯ МАЙБУТНЬОГО. Мережа АЗК «ОККО» обладнала 34 своїх АЗК пристроями для швидкісного заряджання електромобілів. 


- PLATINUM BANK: ДОБРА ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ УКРАЇНЦІВ.


 - ПАТ «ПРИКАРПАТТЯОБЛЕНЕРГО»: ЗДОРОВ’Ю – ТАК! НАСТРОЮ – ТАК! ОФІСНОМУ ФІТНЕСУ – ТАК! ТАК! ТАК! «Здоров’я завдовжки в життя». 


- ТОВ «ТАКЕДА УКРАЇНА»: ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ «ЗУПИНИМО ІНСУЛЬТ РАЗОМ». 

Коментарі до події
Дивись інші виставки Дивитись всі
Цікаві статті по темі Читати все
Тест на знання української мови! Перевір свої знання!
Тест на знання української мови! Пе... 9 листопада відзначають День української писемності та мови!  А 21 лютого ще одне свято - Міжнародний день рідної мови,...
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook