Вінницька Нива - контрольні матчі

Вінницька Нива - контрольні матчі

Всі анонси від: Нива

«Нива» розпочала підготовку до сезону

 У перший день серпня ФК "Нива" розпочав підготовку до Кубку та Чемпіонату України сезону 2020-2021 років.  Про ситуацію в команді розповіли президент нашого клубу Вадим Кудіяров і головний тренер Олег Шумовицький.  

Співпраця із ДЮСШ триватиме  

Пан Кудіяров наголосив, що «Нива» не змінює вектор розвитку клубу та продовжує рухатися в напрямку тісної співпраці із провідними ДЮСШ регіону. 

–Вінницька талановита футбольна молодь - це пріоритет у нашій роботі. Ми віримо у наших вихованців! Я впевнений, що «Нива» попсує нерви конкурентам в боротьбі за призові місця Чемпіонату, – наголосив Вадим Кудіяров. 

За словами президента ФК «Нива», карантинні заходи дуже сильно вплинули на фінансовий стан команди.

–Водночас наша співпраця з міською та обласною владою продовжується. Це дає нам можливість далі нести прапор футбольних традицій Вінниччини. Дякуємо усім, хто причетний до нашого колективу! – додав Вадим Кудіяров.   

 

Суперники в контрольних поєдинках   

В цьому місяці «Нива» проведе три контрольні поєдинки.

 • 12 серпня вона гратиме проти «Шахтаря» U-19 (Донецьк) в Щасливому (Київська область).
 • 15 серпня на Центральному міському стадіоні Вінниці нивівці прийматимуть   «Полісся» (Житомир),
 • 19 серпня там же – «Поділля» (Хмельницький). Початок всіх цих матчів – о 17.00.  

Нас задовольняє клас цих команд. «Нива» зазвичай починала свою підготовку до сезону традиційними контрольними поєдинками проти названих колективів. Зараз нас влаштовує, що клуби Житомира і Хмельницького приїдуть на спаринги до Вінниці. Суперників також це задовольняє. Все ж в матчах клубів сусідніх регіонів немає тривалих переїздів, – прокоментував Олег Шумовицький. 

Кардинальні зміни у воротарській ланці 

В міжсезоння «Нива» припинила співпрацю із воротарями Максимом Гурідовим, Леонідом Мукомелом, Богданом Королем; польовими гравцями Сергієм Бондарчуком, Антоном Брижчуком, Олександром Демченком, Владиславом Дворовенком і Олегом Остапенком. 

Хто є тепер претендувати на важливу воротарську позицію?

–За «Ниву» гратиме досвідчений Іван Карабін, який виступав за аматорські клуби Липовця і Бершаді. Залучили й випускника Академії «Шахтаря» Івана Музичка, який родом із Вінниці. Думаю, що вони захищатимуть ворота в Чемпіонаті по черзі. Обов’язково буде й третій воротар, на цю роль претендує молодий футболіст. Він в першу чергу захищатиме ворота «Ниви» U-19, – повідомив Олег Шумовицький.    

Фундамент оновленої команди

Також до основної команди вже залучили провідних виконавців «Ниви» U-19, яка успішно проявила себе минулого сезону. Це крайній півзахисник Євгеній Костюк, центральний півзахисник Богдан Зугравий, нападник Данило Драбатий, крайній захисник/півзахисник Дмитро Підгаєцький. Тренери переглядають й низку інших гравців.

Водночас в «Ниві» залишаються досвідчені виконавці, які можуть слугувати фундаментом оновленої команди.

-В першу чергу це Тимофій Брижчук, Ярослав Браславський, Артур Загорулько, Олександр Калітов. Додам сюди також Івана Карабіна, який обов’язково допоможе «Ниві». Отже, молоді є на кого рівнятися, – прокоментував пан Шумовицький.  

Пресслужба ФК «Нива»

Коментарі до події (9)
 • Пронченко Марина 25 Квітня

  Обожаю футбол, очень хочу сходить и поболеть за "В-Ниву"
 • Бондарчук Наташенька 19 Липня

  давно не была,хотела бы отведать
 • Васильева Светлана 18 Липня

  Ммм футбол это хорошо =)
 • Маринюк Дима 18 Липня

  Хочу сходить с другом
Отримуйте
регулярні оновлення