Геннадій Дем'янчук (фортепіано) та Симфонічний оркестр

Геннадій Дем'янчук (фортепіано) та Симфонічний оркестр

Всі анонси від: Вінницька обласна філармонія

Вінницька обласна філармонія запрошує всіх на перший концерт циклу фортепіанних вечорів. Гостем концерту буде Геннадій Дем'янчук - один з найяскравіших і харизматичних піаністів України.

Його гра об'єднує в собі природний глибокий звук і філігранну техніку. Він випускник Московської консерваторії імені П. І. Чайковського (класи н.а. Росії Е.Малініна та М. Воскресенського).

Г. Демьянчук - лауреат престижних міжнародних конкурсів: "Jeunesses Musicals" в Белграде (Сербія (колишня Югославія, 1989 рік, I премія), "Music World" в Фівізано (Італия, 2001 год, I премія).
Постійно виступає в багатьох містах України та за кордоном: у Італії, Бельгії, Південній Кореї, Японії, Росії, Німеччини, Франції.

Сьогодні музыкант поєднує концертну діяльність з педагогічною роботою в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського та в Чернігівському музично-музичному училищі ім. Л.Н.Ревуцкого де ділиться з молодим поколінням українців багаторічними традиціями гри на фортепіано.


Тож, 25-го жовтня Геннадій Дем'янчук разом із Симфонічним оркестром Вінницької філармонії представить музичні ШЕДЕВРИ ЄВРОПИ ХІХ ст.
В програмі концерту — твори Фредеріка Шопена та перший концерт для фортепіано з оркестром Людвіга ван Бетховена

Початок концерту о 18:30.
Довідки за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91 та за номером мобільного (093)027-75-70

Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook