Grandma’s Smuzi з туром "Весна прийде"

Grandma’s Smuzi з туром "Весна прийде"

Всі анонси від: Ресторан Mont Blanc

Grandma's Smuzi вирушають у новий великий європейський тур "Весна прийде", що одарує всім відвідувачам палітру незабутніх емоцій.
У Вінниці концерт років запланований на 13 квітня у Mont Blanc!

Цього разу Grandma’s Smuzi відправляються у захоплюючу музичну подорож по локація з наявними фан-зонами, де кожен шанувальник зможе насолоджуватись улюбленою музикою в особливій атмосфері.

Гурт не забуває і про тих, завдяки кому може творити в ці складні часи, тож в рамках всього туру “Весна прийде!” збиратиме кошти для потреб бригади НГУ «Азов». Grandma’s Smuzi вірять у підтримку своїх шанувальників та у те, що разом вдасться закумулювати якомога більше коштів для наших захисників.
Усього за кілька років Grandma's Smuzi досягли неймовірної популярності. Рокери з Одеси надають нового звучання мегапопулярним рок-композиціям, перекладаючи їх українською. Роблять вони це сміливо та агресивно, збираючи сотні тисяч переглядів під кожним новим треком на YouTube. Хлопці вже адаптували хіти таких легендарних гуртів, як Metallica, Rammstein, Manowar, Red Hot Chili Peppers, System of a Down, Linkin Park та багато інших. Та що там казати, вони навіть записали власну рок-версію “Щедрика”!

Ми - Grandma's Smuzi, гурт з Одеси, заснований в жовтні 2019 року. Впродовж усього цього часу ми перекладаємо відомі світові хіти українською мовою, знімаємо кліпи і намагаємося постійно вдосконалюватися. Восени 2022 року ми з'їздили у свій перший всеукраїнський тур та відіграли концерти в 14 містах. Ми дуже любимо те, що робимо і в цьому наша суперсила. 💪🏻

Зустрінемось зовсім скоро у вашому місті.

Не втрачайте нагоди отримати неймовірну музичну подію, яка об’єднає музикантів та шанувальників їхньої творчості не тільки на хвилях рок-н-ролу, а й у важливих благодійних зусиллях. 
До зустрічі на концертах “Весна прийде!” разом із Grandma’s Smuzi! 

Купуйте квитки тут
Вартість: від 440 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення