Grandma’s Smuzzi. Тур Незламності

Усього за кілька років Grandma's Smuzi досягли неймовірної популярності. Рокери з Одеси надають нового звучання мегапопулярним рок-композиціям, перекладаючи їх українською. Роблять вони це сміливо та агресивно, збираючи сотні тисяч переглядів під кожним новим треком на YouTube. Хлопці вже адаптували хіти таких легендарних гуртів, як Metallica, Rammstein, Manowar, Red Hot Chili Peppers, System of a Down, Linkin Park та багато інших. Та що там казати, вони навіть записали власну рок-версію “Щедрика”!

У ВІННИЦІ КОНЦЕРТ ВІДБУДЕТЬСЯ 10 БЕРЕЗНЯ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ФІЛАРМОНІЇ О 18:30

Ми - Grandma's Smuzi, гурт з Одеси, заснований в жовтні 2019 року. Впродовж усього цього часу ми перекладаємо відомі світові хіти українською мовою, знімаємо кліпи і намагаємося постійно вдосконалюватися. Восени 2022 року ми з'їздили у свій перший всеукраїнський тур та відіграли концерти в 14 містах. Ми дуже любимо те, що робимо і в цьому наша суперсила. 💪🏻

Наш осінній тур містами України дав нам можливість переконатися в тому, що ми — неймовірна нація, яку не вдасться зламати, як би вони не намагалися.

Сьогодні ми з особливою радістю хочемо анонсувати нашу нову подорож. 10 березня команда Grandma’s Smuzi вирушить в "Тур Незламності". 

Кожен із двадцяти концертів туру стане тим потрібним кожному із нас пунктом незламності, місцем нашої безпеки та променем світла під час абсолютної темряви. Будемо запалювати вогонь в серцях і створювати незабутні враження, будемо співати що є сил і дарувати посмішки одне одному. Будемо проживати моменти і насолоджуватися кожним із них. 

Зустрінемось зовсім скоро у вашому місті.

Купуйте квитки на нашому сайті!

Коментарі до події