Іронічна комедія "Схоже на щастя" з Адою Роговцевою

Іронічна комедія "Схоже на щастя" з Адою Роговцевою

Всі анонси від: Театр ім. Садовського

А що означає «щастя» для Вас? Як приходить розуміння того, що ти щасливий? З чого починати пошуки щастя і на що звернути особливу увагу?

На ці та інші питання намагатимуться дати відповіді актори комедії "Схоже на щастя"!

Головну роль у комедії грає народна артистка України - Ада Роговцева!
У 2015 році спектакль удостоєний головної театральної премії країни - «Київської пекторалі», а Ада Роговцева визнана атрисою року за образ Клод.

На що схоже щастя? Протягом життя людина по-різному відповідає на це питання. Але для будь-якого віку і характеру самотність - це нещастя.
Вистава "Схоже на щастя" створена за п'єсою П.Пальмада і К.Дютюрона "Утікачки".

Це іронічна та трохи сумна комедія на дві дії! Вистава розповідає історію дивної спільної подорожі двох жінок.
Обидві втікали від залежності і приреченості на непотрібність.

Марго (роль виконує заслужена артистка України Світлана Орліченко) і Клод (Народна артистка України Ада Роговцева) - різні абсолютно. Зустрічаються вони зовсім випадково, і тим не менш виявляються необхідні один одному. Втеча, совершённийкаждой з них, зводить героїнь в одному місці, з якого їх чекає спільний шлях. До чого вони прийдуть? Розійдуться їх дороги? Чи справді їх зустріч була випадковістю? І чи можуть бути випадковими довіру і ніжність?

Коментарі до події (2)
  • Сорокопуд Светлана 18 Лютого

    Владимир Гришко с песнями Муслима Магомаева и Ада Роговцева будут в одно время и в одном месте выступать??? Очень интересно!!!

    Адміністратор Сорокопуд Светлана 26 Лютого

    Світлана! Наразі концерт Володимира Гришка, який планувався одразу на 6 березня, перенесено. Дату наступного концерту поки що не оголошують! Наближчим часом буде відома інша дата концерту Володимира Гришка у Вінниці!
Отримуйте
регулярні оновлення