Кіноальманах «Молоде українське кіно»

Кіноальманах «Молоде українське кіно»

З 27 лютого і до 5 березня о 18.00 у вінницькому кінотеатрі «Родина» стартує тиждень українського кіно. Транслюватимуться короткометражки від молодіжного творчого об’єднання «Вільні». 
У перший збірку короткометражок увійшло 4 фільми молодих українських режисерів.
Творче об'єднання «Вільні» - це випускники майстерні Василя Вітра, які закінчили університет КНУТКТ імені Карпенка-Карого. Перший альманах об'єднання – «Молоде українське кіно» - вийшов у 2014 році. Роботи, що увійшли в збірку, створені молодими режисерами Софією Лаврів, Арсенієм Бортником і Веронікою Зісельс.
Вінничани за 70 хвилин побачать 4 короткометражних фільми — «Сироїд», «Чотири півня», «До гармонії», «Як Шевченко шукав роботи».
1. Легка комедійна історія  «Сироїд».
Історія двох молодих людей, які сповідують зовсім різні способи харчування, але живуть разом і люблять один одного, незважаючи на протилежні погляди. Бо любов сильніше. Але одного разу до закоханих приїхали батьки дівчини, щоб познайомитися з майбутнім зятем. Це спровокувало напружену ситуацію і майже конфлікт. Після від'їзду батьків хлопець намагається змінити свої звички, проте нічого з цього не виходить. Але його розуміє дівчина: треба приймати коханих такими, які вони є.

2. Молодіжна комедія «Чотири півня».
Молодіжна комедія про чотирьох друзів, які разом готували на конкурс рекламний ролик і перемогли. Замовник, солідний директор птахофабрики, був вражений креатурою юних рекламістів. Над їх роликом сміялося все журі.

3. Драматична стрічка «До гармонії». 
Історія хлопця і дівчини, яких пов'язує любов один до одного і пристрасть до подорожей і музики. Вони збираються в далеку подорож. Історія про те, як розійшлися шляхи двох близьких людей на дорозі, яка вела їх до гармонії. А чи принесло це їм щастя - зависає питання у фіналі фільму.

4.Екранізація однойменного роману Осипа Маковея «Як Шевченко шукав роботи».
Фільм розпочинаеться тим, як сам Тарас Григорович Шевченко сходить зі свого портрета після святкування його ювілею на банкеті наукового товариства, що носить ім'я поета. Поетові нудно слухати промови про свою геніальність - і він вирішує знайти собі роботу. 
Вартість квитків від 15 грн.
Дивись та підтримуй українське!

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення