Ідеальний відпочинок у Коблево 2-7 липня!!!

Ідеальний відпочинок у Коблево 2-7 липня!!!

Всі анонси від: Фора-тур

На нас чекають чисті пляжі, чистеньке море, безліч розваг, а саме - вражаючий дельфінарій, тераріум, найкрутіший аквапарк Коблева)))
Прихопіть із собою гарний настрій, купальник та драйвову компанію друзів...і мерщій з нами на море!!!

 Програма туру:
День 1-й -  Виїзд з Вінниці 01 липня в 23:50. Збір біля маг. Грош (зупинка 600-річчя, на Вишеньці).
08:00 - Прибуваємо у Коблево. Поселення в готель згідно офіційно прийнятих стандартів відбувається з 14:00. Тому всі речі зберігаються у камері схову.
14:00 - Розселення. Відпочиваємо, насолоджуємось морем, купаємось, загоряємо та отримуємо максимум від відпочинку!

День 2-й  - Відпочиваємо, засмагаємо на морі! Харчування можливе на території бази, поблизу багато цікавих закладів із смачною кухнею та великим вибором страв. В цей день радимо відвідати аквапарк у Коблево. Надзвичайно великий та шикарний аквапарк.

День 3-й  - Продовжуємо релаксувати! Сьогодні пропонуємо Вам відвідати дельфінарій «Немо».
День 4-5-й - За бажанням можна відвідати такі екскурсійні маршрути як: м. Одеса, м. Миколаїв, фортецю у Білгород-Дністровську. Також можна попрямувати на дегустацію вин ПАТ «Коблево», прикупити вина в спеціалізованому магазині «Коблево». На пляжах безліч водних атракцій, а ввечері можна добре відпочити у місцевих барах, клубах та дискотеках.
День 6-й О 12:00 здаємо ключики на рецепції та кладемо речі в автобус. 18:00 збір біля автобуса та виїзд додому 02:00 – орієнтовний час прибуття

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення