Комедійна вистава Роздягайся поговоримо

Комедійна вистава Роздягайся поговоримо

Всі анонси від: Будинок офіцерів

14 лютого у Будинку офіцерів відбудеться справжній ХІТ в репертуарі Театру "Тисячоліття" - комедійна вистава "Роздягайся поговоримо"

Сюжет: Благопрістойная і благополучна подружня пара Філіп і Джоанна затіяли в своїй квартирі ремонт і мали неоторожность найняти для цього вельми своєрідного дизайнера інтер'єрів. Все б добре, але в один прекрасний день їх спальня несподівано раптом стала магнітом і перехрестям для такої кількості неймовірних і курйозних ситуацій і подій, що у господарів будинку просто голова пішла обертом ... Втім, приходьте і поринете в цю смішну і повну сюрпризів історію разом з нами. А ми будемо дуже раді подарувати Вам море позитивних емоцій і незабутній театральний вечер.

Ролі виконують: 

Джоанна Маркхем - Ірина Малигіна
Філіпп Маркхем - Геннадій Світіч
Алістер Спенлоу - В'ячеслав Станішевський / Богдан Колеснік
Генрі Лодж - Сергій Пламадяла
Лінда Лодж - Наталя ШіловаМісс
Браун-Тетяна Лещенко / Аліна Карпенко
Сільвія - Аліна Карпенко / Євгенія Белова
Уолтер Пенгберг - Володимир Балён / Валерій Стогній
Місс Вілкінсон - Маргарита СавкунІз 

Відгуки глядачів про виставу:

Ярослава Ткач: «8 квітня була на виставі« Ремонт або р ставрація почуттів »- це було щось! Актори неймовірно передавали почуття, емоції і ситуації! Динамічний і цікавий сюжет не дає бажання навіть на хвилинку відірватися. Дизайнер - бомба, вірна сімейна пара і коханці друзів - змусили сміятися до сліз і впізнавати себе)) спасибо огромное за гарний настрій в такий складний депресивний період! Всім друзям раджу піти »

Людмила Ковальчук: "Дуже динамічно, яскраво, насичено! Багато емоцій і гумору! Спасибі величезне за драйв і можливість поглянути знайомі ситуації з боку!"


Коли?
14 лютого о 19: 00
Місце проведення? Будинок офіцерів
Вартість квитків? 100-350 грн

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення