Всеукраїнська ініціатива Noosphere Birthday Cards

Всеукраїнська ініціатива Noosphere Birthday Cards

До Міжнародного дня захисту дітей ГО «‎Асоціація Ноосфера» анонсувала нову всеукраїнську ініціативу Noosphere Birthday Cards. Це свого роду посткросинг для дітей і, водночас, марафон єднання, учасники якого обмінюватимуться вітальними листівками з нагоди дня народження.

Учасники мають намалювати малюнок космічної тематики, сфотографувати чи відсканувати його і завантажити на спеціальний сайт. Організатори перетворять малюнки на електронні вітальні листівки. Таким чином, на свій день народження кожен з учасників Noosphere Birthday Cards отримає космічну листівку від іншого юного художника. 

Прийом малюнків триватиме з 1 червня до 1 серпня 2022. А от космічні привітання учасники Noosphere Birthday Cards отримуватимуть на електронні скриньки з 1 вересня 2022 року до 1 вересня 2023 року. 

До участі запрошують дітей і підлітків віком від 3 до 17 років. Детальні вимоги до малюнків, а також форма реєстрації доступні за посиланням: https://noospherespace.art/birthday-greetings 

Ініціатори – ГО «‎Асоціація Ноосфера» – вже мають досвід організації подібних проєктів. Щорічно з 2019 року громадська організація за підтримки засновника Макса Полякова, мецената і візіонера космічного майбутнього України, проводить всеукраїнський конкурс дитячого космічного малюнка Noosphere Space Art Challenge, який є одним з наймасштабніших творчих конкурсів України. Так, 2021 року у ньому взяли участь майже 15 000 дітлахів! Загалом за 4 роки проведення Noosphere Space Art Challenge юні українські художники створили більше 30 000 космічних малюнків. 

Організатори впевнені, що секрет популярності – в тематиці конкурсу. «‎Дослідження космосу, відкриття нових світів – це те, що завжди приваблювало малечу. Наразі ж ГО «‎Асоціація Ноосфера» сподівається, що нова ініціатива допоможе українським дітям не лише розкрити свій творчий потенціал, але й отримати підтримку, таку важливу у важкий воєнний час. А також на практиці переконатись: Україна – єдина» – зазначила Ольга Зима, керівниця соціальних проєктів Noosphere.  

Для довідки:
ГО «Асоціація Ноосфера» | noosphereglobal.com 

«Асоціація Ноосфера» – некомерційна громадська організація, заснована Максом Поляковим для науково-дослідних і освітніх цілей. Місія Noosphere – стимулювати відкриття, використання і поширення наукових знань, а також інтерес суспільства і бізнесу до науки. Серед відомих ініціатив організації: мережа інноваційних лабораторій Noosphere Engineering School, фестиваль робототехніки BestRoboFest, конкурс інженерних стартапів Vernadsky Challenge і конкурс дитячих космічних малюнків Noosphere Space Art Challenge.

Максим Поляков – засновник громадської організації «Асоціація Ноосфера», керуючий партнер інвестиційного фонду Noosphere Ventures, бізнесмен із досвідом у сфері космічних та IT технологій, інженерії. Меценат. Доктор економічних наук. Власник 10+ патентів. Послідовник ідей Володимира Вернадського, візіонер космічного майбутнього України.

 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення