СУХІШВІЛІ у Вінниці! Нова програма

СУХІШВІЛІ у Вінниці! Нова програма

Всі анонси від: Компанія «ВІННИЦЯКОНЦЕРТ»

3 березня 2022 о 19.00 у Будинку офіцерів на новому концерті Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» у Вінниці будуть 100 танцюристів та 2500 костюмів, дивовижний оркестр та унікальні інструменти!
 
Їх виступи подивилися понад 90 млн. глядачів. Кожен рік на них чекають у різних країнах світу.
Їх називають: УРАГАНОМ НА СЦЕНІ, ЧАРУЮЧИМ ВИДОВИЩЕМ, УНІКАЛЬНИМ ФЕНОМЕНОМ, ВОСЬМИМ ДИВОМ СВІТУ!
ТАК ВМІЮТЬ ТІЛЬКИ ВОНИ!
Заряджайтесь силою ПОЗИТИВУ! Даруйте РАДІСТЬ!
 
Вони впливають на світову моду, про них знімають фільми та пишуть книжки.
ЇХНІЙ ТАНЕЦЬ КИДАЄ ВИКЛИК ЗАКОНАМ ГРАВІТАЦІЇ!
ЦЕ СВЯТО Ви запам`ятаєте НАЗАВЖДИ!
ВСТИГНІТЬ придбати найкращі квитки заздалегідь!
 

 
 
Кожен концерт Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» - це безмежний океан насолоди, краси і захвату.
Дві з половиною години концерту «СУХІШВІЛІ» пролітають немов секунди, перш ніж встигаєш вирішити, на що звернути особливу увагу, чим захоплюватися більше: багатими традиціями Грузії, музикою, розкішними костюмами, вражаючою майстерністю чи неймовірною технічністю танцюристів.
Національний балет Грузії «СХУШВІЛІ» був заснований у 1945 році Іліко Сухішвілі та Ніно Рамішвілі. У Грузії це був перший професійний танцювальний ансамбль, на прикладі якого створювалися всі наступні.
За 74 роки існування Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» провів більше 260 турне і 14 разів об’їздив 3 континенти та 95 країн.
Колектив виступав у найкращих залах світу: «Ла Скала», Лондонський Королівський Альберт-Холл, паризький Palais des Congrès, нью-йоркська «Метрополітен-опера» та на інших великих сценах.Національний балет Грузії «СУХІШВІЛІ» став володарем ключів від 33 кращих міст планети і встановив чимало світових рекордів.
У Нью-Йорку виступи «СУХІШВІЛІ» були названі кращим шоу на Бродвеї, а під час виступу на сцені «Ла Скала» в Мілані завіса підіймалася 14 разів, таким чином побивши рекорд знаменитого тенора Енріко Карузо.
До Книги рекордів Гіннеса балет «СУХІШВІЛІ» потрапив, як колектив, що виступив на одній сцені найбільшу кількість разів. В одному і тому ж залі у Парижі «СУХІШВІЛІ» підряд провели 35 аншлагових концертів! Неодноразово кількість виступів ансамблю в одному місті за один приїзд перевищувала сотню!
Загалом історія «СУХІШВІЛІ» налічує 18 300 концертів, глядачами яких стали більше 9 мільйонів людей.
Їхні концерти постійно відвідують великі люди, монархи, діячі мистецтва, політики, зірки світового кіно і спорту.
Вони танцювали для королеви Англії, іспанських монархів, Джона Кеннеді, Індіри Ганді, Сержа Лифаря, Іва Монтана, Жана Маре, Пеле та багатьох інших.
Їхні неймовірні концертні костюми надихали відомих модельєрів. Так, після гастролей у Франції до жіночої моди увійшли високі чоботи і великі хутряні шапки, а Ів Сен-Лоран, який відвідав не один концерт колективу, потім представив колекцію, основним акцентом якої стали широкі смугасті пояси з бантом, які не виходять з моди і понині.
З 2000 року колективом керують онуки засновників - Ніно та Іліко Сухішвілі. І щоразу їм вдається дивувати глядачів, наповнюючи концертні програми новими цікавими постановками і неочікуваними сюрпризами.
Не пропустіть 3 березня о 19.00 у Будинку офіцерів новий концерт Національного балету Грузії «СУХІШВІЛІ» у Вінниці!
 
Коментарі до події (3)
 • Александр Лещенко 13 Травня

  20 травня ще буде карантин . на коли  переноситься концерт
 • Vladislava Vit 12 Березня

  Скажіть, будь ласка, в зв'язку з карантином концерт скасовано? Якщо так, то як бути з квитками?

  Афіша Вінниці Vladislava Vit 13 Березня

  Доброго дня!
  Зверніть увагу, Концерт не скасовано, а перенесено на 20 травня!
  Всі квитки придбані на 18 березня будуть дійсні і додатково не потребують обміну!
Отримуйте
регулярні оновлення