Концерт Павла Табакова у Вінниці

Концерт Павла Табакова у Вінниці

У день закоханих у Вінниці відбудеться особливий концерт – кришталевий голос країни, переможець телепроекту «Голос Країни 2» Павло Табаков виконає свої найкращі пісні для всіх, хто вірить у кохання!
Разом з ним на сцені Будинку офіцерів співатиме його колишній суперник, а тепер друг, фіналіст «Голосу країни», вінничанин Олександр Онофрійчук.
Львівський співак продарує вінничанам неперевершену музичну програму. Концерт триватиме дві години.  За цей час співак виконає хіти «Тільки ти моя», «Загублені слова», «Запитай», а також представить публіці свої нові авторські роботи, зокрема,  пісню-присвяту героям «Небесної сотні» та нову пісню – «Мирне Різдво».
Разом з Олександром Онофрійчуком вони виконають «Богемську рапсодію» з репертуару легендарної групи Queen. На публіку чекають «живий» звук та якісний пісенний матеріал – романтичні пісні, в які неможливо не закохатись.
Наприкінці нинішнього року Павло Табаков відзначатме 10 років музичної творчтості. За цей час голосистий і харизматичний виконавець встиг перемогти у двох найпотужніших в Україні вокальних телевізійних проектах – «Шанс» (2005) і «Голос країни» (2012), написати музику до багатьох хітів та завоювати серця численних прихильників. 
Приходь на концерт у день Святого Валентина та насолоджуйся солодким голосом та щирою душею Павла Табакова та не менш  талановитого нашого вінницького співака Олександра Онофрійчука.
Вартість квитка: 60-200 грн. Подробиці за телефоном: 65-99-98.

Розповісти друзям
День Закоханих ♥ у Вінниці! Підписуйся та отримуй анонс на електронну пошту.
Ім'я
Email
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі

Ми у соц. мережах

sp