Звітний концерт Танцювальної Студії «Шахіна»

Звітний концерт Танцювальної Студії «Шахіна»

8 червня запрошує на свій ювілейний звітний концерт Танцювальна Студія «Шахіна» - «ОСКАР. НАМ 5 РОКІВ!»
Святковий ювілейний концерт відбудеться 8 червня, у четвер, о 17:00, в актовій залі Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинского (вулиця Острозького, 32, Вінниця).

Червона доріжка, спалахи фотокамер, кращі танцювальні номера, розіграш призів від партнерів та вручення ....Оскарів за найоригінальніші костюми серед глядачів! 

Вечірка у стилі «Оскар», спалахи фотокамер та призи для гостей свята.
70 танцівниць на сцені педуніверситету вражатимуть вінничан цікавими танцювальними номерами. Окрім номерів, у яких поєднуватимуться східні нотки з елементами акробатики,  на гостей чекатиме патріотичний номер «Україна Єдина», який дівчата виконають разом зі своїми мамами.

Окрім танцювальних номерів організатори підготували:
- фотосесію для усіх присутніх на червоній доріжці;
- розіграш призів;
- визначення найбільш оригінального костюму та багато інших сюрпризів.

Особливістю танцювального клубу «Шахіна» є поєднання східних танців з акробатичними трюками та іншими стилями танців (черлідінг, брейк-данс, індійські). За п’ять років функціонування школи її випускники та учні займали призові місця на змаганнях міського та всеукраїнського рівня. Танцювальна студія відрізняється сильним командним духом та підтримкою». Для дівчат та хлопців, які займаються у школі, тематичні вечірки, на які приходять близькі та друзі, вже стали гарною традицією.

Керівниця студії Діана Подолянчук у 16 років отримала перше місце на Чемпіонаті України, у 17 - стала бронзовою призеркою Чемпіонату Світу зі східних танців, у 18 - створила власну танцювальну студію «Шахіна», у 21 - потрапила у сотню найкращих танцівників у телевізійному шоу «Танцюють всі!», у 22 роки – потрапила на популярну передачу на «Новому каналі», зараз, у 23 роки викладає психологію у ВДПУ,  створила на базі університету  «Школу Волонтерства» та  нещодавно отримала нагороду  - «Жінка Вінничини 2017» у сфері культури.

Захід проходитиме під патронатом голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія, за сприяння депутата Вінницької обласної Ради Людмили Станіславенко та підтримки Вінницької молодіжної ради.

Ведучий заходу: Андрій Богданов, артист Вінницького театру ім.М.Садовського.
Місце проведення: м. Вінниця, вулиця Острозького, 32 (актова зала Вінницького державного педагогічного університету імені Коцюбинського)
Дата та час: 8 червня, 17:00
Контактний телефон для довідок: 067 778 37 32 (Леся Макарівна).

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення