Концерт "VIP Тернопіль". Comedy шоу

Концерт "VIP Тернопіль". Comedy шоу

Всі анонси від: Будинок офіцерів

Концерт "VIP Тернопіль" у Вінниці відбудеться 6 грудня, о 18:30 в Будинку офіцерів. 

Колектив «V.I.P. Тернопіль», в минулому команда КВК, яка яскраво заявила про себе на українському полі гумору. Яскраво червоні сценічні наряди і неординарні образи учасників не залишили команду без гідної уваги. Окремі члени команди неодноразово запрошувалися на зйомки скетч серіалів і передач, наприклад «Країна У», Казки У »,« Готель Галичина »та інші.
Найвідомішими членами колективу стали Таня Песик, Віктор Гевко і Володька (Тарас Стадницький). У складі команди, також, можна спостерігати і інших відомих особистостей, наприклад, співак Аркадій Войтюк, який бере на себе всі вокальні елементи виступу команди.

До нашого міста завітає одна з найкращих гумористичних команд України, неодноразові переможці "Розсміши коміка", півфіналісти 1-го , та срібні призери 2-го сезонів Ліги сміху, переможці Літнього кубку Ліги Сміху 2016 у Юрмалі, актори і автори скетчкому "Країна У" та сіткому "Одного разу під Полтавою", серіалу "Готель Галіція" - команда VIP Тернопіль із власним камеді шоу!!! Дві години сміху та прекрасний настій на довгий час - гарантовано!!! 
Вартість: 150-450 грн
Коментарі до події
Дивись інші цікаві концерти Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook