Щедрий вечір у Карпатах! 13-14 січня - Ваші зимові канікули!

Щедрий вечір у Карпатах! 13-14 січня - Ваші зимові канікули!

Всі анонси від: Фора-тур

Ми запрошуємо Вас у Карпати... Туди, де найкраще збереглись українські традиції, де говорять виключно українською, де не соромляться одягати вишиванки на свята, де щедрують щиро і говорять відверто. Ми матимемо змогу відсвяткувати Щедрий вечір згідно українських обрядів, засмакувати традиційні та дуже смачні страви та натанцюватись та наспілкуватись досхочу.

Програма туру:
12 січня в 23:00 - Виїзд з Вінниці. Збір біля маг. ГРОШ (зупинка 600 річчя, на Вишеньці)
День 1-й
 - 08:00 орієнтовне прибуття до Криворівні.
 - 08:00-09:00 – зануримося в таємниці зміцнення гуцулів та завітаємо до «Дідової Аптеки». То новий музей, яким збагатилося відоме гуцульське село Криворівня. Вона має дуже зручне розташування біля центральної дороги на березі річки Чорний Черемош. Поруч – Франкова скеля та франкова криниця. Відвідавши цей музей можна побачити велику кількість цілющих трав, плодів, коріння та настоянок якими діди-прадіди запобігали різним захворюванням та лікувалися ними. Також ви почуєте історії про приготування лікувальних мазей за народними методами, та їхнє застосування. Найбільш інтригуючою є третя музейна кімната, де знаходиться більше 20-ти видів цілющих настоянок, із загадковими гуцульськими назвам. Окрім почутого і побаченого, у лікувальних цілях ми з Вами продегустуємо цілющий чай та настоянку.
 - 09:00-09:30 – переїзд до музею гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика.
 - 09:30-10:30 - цей музей розташований у приватному будинку Романа Кумлика. Тут є велика колекція предметів побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та ще багато іншого. Вся експозиція цього чудового музею дає уявлення про життя гуцулів. Вам проведуть цікаву екскурсію, розкажуть про музичні інструменти, файно заграють на них та ще й заспівають народної гуцульської пісні. І кожен бажаючий зможе спробувати освоїти який-небудь музичний інструмент.
 - 10:30-11:30 - І ще одним не менш цікавим місцем, яке ми відвідаємо буде хата-музей «Тіні забутих предків». Саме там Вам розкажуть історію музею, створення фільму та багато цікавих деталей про автора. 11:30-12:30 – на Вас чекатиме смачний обід у хаті-гражді, де дбайливі господині швиденько накриють столи та погодують всмак кожного бажаючого.     -  12:30-13:00 – переїзд в с. Ільці.
 -  13:00-17:00 – на Вас чекають шалені розваги! Тут є підйомник та гірка для новачків, де кожен зможе навчитися кататися на лижах. Якщо лижі – це явно не Ваш транспортний засіб, то напрокат можна взяти санчата, та з’їхати з гірки. І ще на території є дуже файні колиби – завітайте й до них!
 - 17:00-17:30 – збір групи біля автобуса та виїзд до готелю.
 - 17:30-19:00 – добре відпочиньте та наберіться сил до святкування Щедрого вечора.
 - 19:00 – гостинно запрошуємо на святкування Щедрого вечора у дружній компанії. Смачна гуцульська їжа, весела музика, танці та файні щедрівники, що радо заходять до хати.

День 2-й
 - 08:30-09:00 – сніданок (за бажанням)в готелі.
 - 09:00-12:00 – переїзд до славного міста Чернівці.
 - 12:00-15:00 – екскурсія по місту. Чернівці – на півдорозі між Києвом і Бухарестом, Краковом і Одесою – було негласною столицею Європи, де тротуари підмітали букетами троянд, а книгарень було більше, ніж пекарень. Найвідоміша вулиця міста носить ім'я Ольги Кобилянської, раніше вона називалася Панською. Недалеко розташований краєзнавчий музей, аптека-музей, старовинні Німецький і Польський народні будинки, а також безліч ошатних магазинчиків і кафе. От і ми розвідаємо таємниці цього міста.
 - 15:00-16:00 – екскурсія по Резиденції митрополитів Буковини і Далмації - однієї з найвидатніших пам'яток Чернівців, яка включена в список об'єктів всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО і, по праву, вважається візитною карткою Чернівців.
 -  16:00-18:00 – вільний час прогулятися вечірнім містом, купити сувенірників на пам’ять та скуштувати смачненького. 
 -  18:00 – збір біля автобуса та виїзд додому.
 - 00:00 – орієнтовний час прибуття додому.
Телефонуй: (097) 107 00 02 або (093) 107 00 02

Коментарі до події
Дивись інші цікаві поїздки Дивитись всі
Цікаві статті
Отримуйте
регулярні оновлення
Афіша Вінниці завжди з тобою - долучайся до нас у Facebook