Міжнародний день тата

Міжнародний день тата

Чи відомо вам, що у середньому батько проводить зі своєю дитиною 56 хвилин щодня?
18 червня в Україні святкуватимуть День Батька. Це свято покликане звернути увагу на роль тата у вихованні дитини та влаштувати незабутній сімейний відпочинок. Клініка ISIDA спільно із онлайн-журналом Father's Club вирішили першими в Україні влаштувати святкування цього особливого дня.

Дата: 18 червня (неділя), 11:00.
Місце: Національний ботанічний сад ім. Гришка, головний вхід (вул.Тимірязівська,1).

У третю неділю червня в ботанічному саду на гостей чекатимуть безліч сімейних активностей. Батьки разом зі своїми дітьми саджатимуть дерева, проходитимуть квести та навіть влаштують змагання між собою!

У програмі:
• Висадження дерев для Father’s Park;
• Відкриття дитячого майданчику Father’s Playground;
• Конкурси та змагання для родин та татусів;
• Квест для тат з дітьми;
• Майстер-клас “Зачіски для себе” від Анастасії Золотої для мам.

Ідея посадити дерева разом із дітьми та створити майданчик на території Ботанічного саду стала символічною. Адже традиційно вважається, що чоловік за життя повинен висадити дерево, виховати дитину та збудувати будинок. Організатори події переконані, що ця територія у майбутньому стане місцем сімейного відпочинку, де батьки будуть приємно проводити час зі своїми дітьми та спостерігати за ростом власного дерева. А це, у свою чергу, ще більше зблизить турботливих батьків із малюками. Подібні проекти дозволяють зруйнувати стереотип про низьку залученість батька до процесу виховання дитини. Проводити більше часу зі своїми дітьми, цікавитись їхнім життям, інтересами та здобутками однаково важливо для обох батьків.

Цей проект став своєрідним продовженням минулорічного флешмобу #Дякуютато, що відбувся у мережі Facebook. Упродовж 48 годин сотні користувачів відгукнулись на прохання написати кілька речень про свого батька. Особистими історіями і спогадами про своїх батьків поділилися не лише активні дописувачі, а й зірки шоу-бізнесу, письменники, бізнесмени, відомі блогери. Ми запрошуємо усіх небайдужих батьків долучитись до свята та розділити яскраві спогади зі своїми дітьми.
 

Попередня реєстрація обов’язкова. Для реєстрації заповніть, будь ласка, коротку форму: https://goo.gl/forms/qWMKFzevrFBol67g1.
Акредитація для журналістів обов’язкова за електронною адресою [email protected] або за телефоном 0674652795.  

Про компанію ISIDA: ISIDA — одна з провідних мереж клінік для жінок та дітей, яка об'єднує стаціонар та три амбулаторно-поліклінічних центри у Києві. Клініки ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, гінекології, мамології, акушерстві та педіатрії до 18 років. У цьому році клініці виповнюється 25 років.

Про Father’s Club: Батьківський клуб – це онлайн-журнал про відповідальне батьківство та виховання дітей різного віку. Серед тематик журналу переважають матеріали про здоров’я, психологію, стосунки. Головна мета онлайн-видання – популяризація сімейних цінностей, зокрема – акцентування на ролі батька у вихованні дитини.
 

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення