Народний Бренд 2022

Стартує «Народний бренд» — конкурс для визначення найкращих. Як стати учасником? 

  • Вже з першого жовтня розпочинається конкурс «Народний бренд 2022». Тож, якщо ви представник місцевого бізнесу Вінниця, встигніть стати його учасником. 

  • Розповідаємо, що для цього потрібно, як буде проходити голосування і визначення переможців.  

«Народний бренд» — це конкурс на визнання найкращих компаній шляхом голосування, який RIA Media проводить вже 20 років поспіль. За цей час проект помітно еволюціонував, а цьогоріч на «Народний бренд» чекають ще більші зміни. У попередні роки конкурс відбувався у п’яти містах України, а у 2020-му ми плануємо розширити географію на ще 14 міст. 

У Вінниці взяти участь в конкурсі можуть лише ті бренди, які фізично у ній знаходяться. Голосувати за кращий локальний бізнес також зможуть лише вінничани. Такі обмеження існують для того, аби люди обирали найкращих саме серед тих брендів, якими дійсно користуються.

► Як стати учасником? 

 Конкурс триватиме впродовж двох місяців — з першого жовтня до 30 листопада 2022 року. Список учасників «Народного Бренду» може доповнюватись по 29 листопада. 

Для того, щоб потрапити у цей список вам потрібно відповідати лише трьом простим критеріям: бути місцевим бізнесом у Вінниці, вид вашої діяльності має відповідати номінаціям конкурсу та ви маєте бути в каталозі ТОП20. Якщо ж вашої компанії немає у вищезазначеному каталозі, або у відповідній номінації, ви можете залишити заявку за номером телефону: (098) 561 22 21 чи написавши нам на [email protected]

Ознайомитись з номінаціями за якими відбувається голосування ви можете на сайті https://top20.ua/

► Як проходить голосування і визначення переможців? 

Система голосування у «Народному бренді» проста і максимально об‘єктивна. На сайті brand.20.ua є категорії, у яких кожен житель Вінниці може знайти свої улюблені бренди. Віддати голос теж дуже просто: почніть голосування на сайті brand.20.ua з будь-якої номінації, авторизуйтесь за номером телефону через смс (двічі проголосувати з одного номеру не можна), продовжуйте обирати найкращих, поки не проголосуєте в десяти номінаціях. 

Насамкінець розкажіть своїм друзям про «Народний Бренд» та приймайте участь у розіграші цінних призів. Для участі у розіграші призів потрібно лише репостити допис з голосування собі на сторінку в соцмережі і не видаляти його до завершення конкурсу. Задля чесності — один користувач може проголосувати лише раз.

Після голосування розпочинається найважливіше — визначення переможців. Воно відбувається у три етапи. Спочатку ми сумуємо всі оцінки компанії на ТОП-20.ua, і до них додаємо підсумки народного голосування. Після чого підсумовуємо отримані результати у двох перших етапах, і визначаємо переможців. 

Тож, реєструйтесь і отримуйте відзнаку «Народний бренд», а заразом довіру та прихильність клієнтів.  Все просто — «Ти обираєш - Топ20 нагороджує!».

 

Коментарі до події
Розклад
Отримуйте
регулярні оновлення