Найкращий відпочинок у Коблево - 6-10 серпня!

Найкращий відпочинок у Коблево - 6-10 серпня!

Всі анонси від: Фора-тур

Проживання в найкомфортнішому пансіонаті Коблева "Миколаїв", 2 хвилини до моря, 10 хвилин до крутого аквапарку, цікавого дельфінарію, де можна повністю забути про буденність, а на пляжах Чорного моря - порелаксувати наповну) Приєднуйтесь до команди Фора-тур!

Програма туру:
День 1-й Виїзд з Вінниці 5 серпня в 23:50. Збір біля маг. Грош (зупинка 600-річчя, на Вишеньці). 08:00 - Прибуваємо у Коблево. 14:00 - Розселення. Відпочиваємо, насолоджуємось морем, купаємось, загоряємо та отримуємо максимум від відпочинку!
День 2-й Відпочиваємо, засмагаємо на морі! Харчування можливе на території бази, поблизу багато цікавих закладів із смачною кухнею та великим вибором страв. В цей день радимо відвідати аквапарк у Коблево. Надзвичайно великий та шикарний аквапарк.
День 3-й Продовжуємо релаксувати! Сьогодні пропонуємо Вам відвідати дельфінарій «Немо».
День 4-й За бажанням можна відвідати такі екскурсійні маршрути як: м. Одеса, м. Миколаїв, фортецю у Білгород-Дністровську. Також можна попрямувати на дегустацію вин ПАТ «Коблево», прикупити вина в спеціалізованому магазині «Коблево». На пляжах безліч водних атракцій, а ввечері можна добре відпочити у місцевих барах, клубах та дискотеках.
День 5-й О 12:00 здаємо ключики на рецепції та кладемо речі в автобус. 18:00 збір біля автобуса та виїзд додому 02:00 – орієнтовний час прибуття
Вартість: 2600 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення