NK | Настя Каменських у Вінниці

Цієї весни у Вінниці відбудеться концерт української співачки з італійським темпераментом NK – Настя Каменських!

«Я — Україна» – це концерт, покликаний об’єднати серця кожного українця та всіх, хто підтримує Україну. Де б ми не були, нас обʼєднує спільна віра, любов і мета.

"Донат з кожного квитка буде спрямовано на допомогу Україні. Співатимемо разом та наближатимемо Перемогу, бо навіть у такий час нас ніщо не зламає. Ми вільні, єдині та неперможні ! 💛💙" - говорить співачка. 

Весь цей час, діяльність артистки спрямована на підтримку України, привернення уваги до війни та необхідності відновлення миру та допомоги українцям.

NK активно підтримує Україну на світовій арені, – бере участь в благодійних заходах та численних інтерв’ю для іноземних ЗМІ, долучається та ініціює благодійні збори на підтримку українців. Цьогоріч в Америці співачка разом з The Black Eyed Peas та латиноамериканськими зірками відкривала церемонію Latin American Music Awards та виступила з сильною промовою в підтримку України.

NK | Настя Каменських – популярна співачка, музика якої не має меж. В арсеналі артистки – багаторічний досвід роботи в шоу-бізнесі, безліч нагород і премій.

NK стала першою українською співачкою, якій вдалося завоювати любов латиноамериканських слухачів і протриматися 5 тижнів у головному міжнародному музичному чарті Billboard, а також очолити чарт Music Choice з хітом Peligroso.

 

У 2018 році NK стала ексклюзивним гостем з України на червоній доріжці музичної премії Latin Grammys в Лас-Вегасі, а також стала "Співачкою року" за версією української музичної премії M1 Music Awards. Всі концерти, на сцені яких присутня Настя, наповнені атмосферою свята та феєрії. Це завжди повний sold out. NK – це дівчина-космополіт, яка підриває танцполи та зали коктейлем гарного настрою та легкості.

Творчість NK і успіх самої артистки надихає слухачів брати від життя все.

Коли: 12 березня о 20:00
Місце проведення: Театр Садовського
Вартість: 490-1290 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення