Олег Скрипка. Благодійний концерт у Вінниці

Олег Скрипка. Благодійний концерт у Вінниці

Всі анонси від: Royal Pub

6 вересня Олег Скрипка з гуртом “Воплі Відоплясова” виступить у Вінниці з благодійним концертом, кошти з якого перерахують на підтримку дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”.

Зараз той час, коли кожен з нас воїн в протистоянні з руснею. Хтось з автоматом, хтось за ноутбуком, хтось з гітарою. Ці хлопці від початку незалежності України, та від початку війни стоять міцною медійною стіною в підтримку нашого протистояння з російським непотребом.


Виступ гурту “ВВ” запаланований на 6 вересня
Початок о 19:00 
Де: “Royal Pub”, проспект Коцюбинського, 39.
Вартість квитків – від 300 до 450 гривень

.

Олег Скрипка виконає беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень (приміром «Очі чорнії» та «Щедрик»), які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» чи «Країна Мрій» заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні. Ці музичні інтерпретації засвідчать давню істину про те, що українська безмежно хітова мелодика є основою для десятків світових хітів.

Виступ Олега Скрипки – це унікальне поєднання авторської інтерпретації народного стилю, шаленої енергії та безмежної харизми. Добре знайомі композиції пролунають у новому, об'ємному звучанні. А емоції Олега Скрипки та професіоналізм артистів оркестру НАОНІ, у поєднанні із проникливістю народних інструментів, не залишать байдужим нікого.

Вартість квитків: 450 грн

Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення