Осінній фестиваль «ОктоберФест – 2018»!

Осінній фестиваль «ОктоберФест – 2018»!

Всі анонси від: Бідняжка

Поїхали у осінню мандрівку Австрією та Німеччиною. Під час подорожі ми відвідаємо найбільший фестиваль пива у світі "Октоберфест", що є візитівкою Мюнхена! Його щороку відвідує близько 4-6 млн учасників, і серед них будемо ми - Бідняжки. Також побачимо гірський Гальштат та платформу "5 пальців", яка знаходиться на висоті 2000 м серед прекрасних Альп, побуваємо у Зальцбурзі, а на останок відкриємо Відень по-новому!

Програма подорожі
Четвер 27 вересня:
06:30 Збір навпроти центрального автовокзалу у карманчику (м.Вінниця вул. Київська 8), там де відправляються автобуси на моря. Посадка в автобус, Старт 6:30. Просимо нікого не запізнюватись, автобус чекає максимум 15 хв. Транзит по території України, перетин кордону. Дорогою підбираємо учасників у містах Хмельницький, Тернопіль, Львів, Стрий, Мукачево.
П'ятниця 28 вересня:
09:00 - 16:00 Прибуття у гірську казку містечка Гальштат та оглядової платформи "5 пальців на висоті" 2100 м. Залишаємо автобус у містечку, а самі місцевим автобусом (ціни на проїзд будуть відомі пізніше) їдемо гірською дорогою до місця де здійснюються підйоми на платформу. Підіймаємось фунікулером на вершину місцевої гори, проводимо час у горах! Після цього відправляємось назад, гуляємо містечком, милуємось краєвидами, смакуємо місцеві страви, весело та цікаво проводимо час.
16:00 Виїзд до батьківщини Моцарта міста Зальцбург.
18:00 Прибуття у Зульцбург. Знайомство з містом, оглядова екскурсія. Маємо вільний час.
23:00 Збір у автобусі, поселення у готель на ночівлю.
Субота 29 вересня:
07:00 - 08:00 Снідаємо в готелі. Виїзд до Мюнхена.
11:00 - 13:30 Переїзд до Штаб-квартири BMW, відвідуємо музей та світ Німецьких технологій.
14:00 - 23:00 Прибуття до місця проведення фестивалю Октоберфест орієнтовно біля 14:00. Далі йдемо розважатись на фестиваль, маємо вільний час. На нас чекає: Баварське пиво та ковбаски, різні смаколики, запальна музика і танці, парк атракціонів, сувеніри та багато іншого. Збір в автобусі близько 23:00.
23:00 Нічний переїзд до столиці Австрії міста Відень!
Неділя 30 вересня:
07:00 - 08:00 Технічна перерва перед Віднем. Приводимо себе в порядок, вмиваємось, чистимо зуби, снідаємо.
09:00 - 11:00 Початок оглядової екскурсії, знайомимось з містом. На нас чекає Площа Марії Терези, Будинок Парламенту, Національна Бібліотека Австрії, Собор Святого Стефана! Крім цього Віденська кава, різні смаколики, енергія міста яку не передати словами, шопінг та море позитиву!
11:00 - 15:00 Маємо вільний час для кращого ознайомлення з містом.
15:00 - 21:30 Збираємось на заплановану мандрівку містом). Тримаємо напрямок до річки Дунай, де по дорозі на нас чекає: центральний парк міста, вулички та європейські правила пішоходного руху, набережна Дунайського каналу, готель Софітель та обсерваторія астрономії, мега-класний об'єкт сучасної архітектури - Віденський Економічний Університет та власне річка Дунай! А на завершення нашої мандрівки ми завітаємо до парку розваг, де випробуємо себе на екстримальних та драйвових качелях! Його саме краще відвідувати вечером, оскільки коли темніє парк має дуже гарну підсвітку, гучну музику та мега-енергію, а панорама з високих качель на вечірнє місто нікого не залишить байдужим!!!
21:30 Вирушаємо до автобуса! Переїзд на територію Угорщини на ночівлю. Поселення у готель!
Понеділок 01 жовтня:
07:00 - 09:00 Снідаємо в готелі. Пакуємо речі, робимо пам'ятне фото та вирушаємо додому!
Вівторок 02 жовтня:
02:00 Орієнтовне прибуття у Вінницю до 02:00 - 03:00. Все залежатиме від нашої організованості, стану дороги та від часу проходження кордону. По дорозі висаджуємо наших учасників у містах Мукачево, Стрий, Львів, Тернопіль, Хмельницький. Зупинка при в'їзді у Вінницю (Західний автовокзал) та в карманчику Центрального автовокзалу. По місту зупинок не робимо.
Коментарі до події
Отримуйте
регулярні оновлення