Вистава єдиного англомовного аматорського театру

Вистава єдиного англомовного аматорського театру

Всі анонси від: Артинов - креативний простір

22 квітня у креативному просторі «Артинов» відбудеться театрально-англомовний захід, який включатиме виступи акторів з гумористичними життєвими історіями, авторськими міні-перформансами, глибокими поетичними рядками, власними думками на цікаві теми, авторські пісні на англійській мові від музичного гурту «Женя і Катя».

Також, під час заходу актори представлять авторську виставу, що має назву «Second breath» («Друге дихання»).
Це вистава про забуті Мрії, які оживають та змінюють життя звичайного перехожого, про те, що мріяти це прекрасно і дуже ресурсно.Участь в англомовному театрі для його учасників це не лише можливість практикувати та покращувати навички розмовної англійської, але й вчитись виражати себе через рух, пізнавати себе в імпровізації.

До роботи над проектом аматорського театру залучені волонтери EVS (European Voluntary Service) із Італії, Австрії та Франції. Спілкування як на репетиціях, так і самі виступи, відбуваються виключно англійською. Своїм перфомансом театр прагне змусити глядачів замислитись над важливими соціальними проблемами, змінити своє життя та життя інших на краще, почати діяти. Та просто додати трохи творчості та позитиву у буденність. У тих, хто завітає на виставу буде змога не лише насолодитись виставою, дозволити собі помріяти, отримати позитивні емоції та надихнутись музичними творами, але й можливість познайомитись з іноземцями. А ще гітара, пісні, чудовий затишний креативний простір, який пригощає запашним чаєм, кавою та смаколиками.

Тож, завітайте за гарним настроєм та новими враженнями 22 квітня о 18.00 до «Артинов».
Вхід – згідно тарифу.

Movers and Shakers – англомовний аматорський театр у Вінниці, ініціатива створення якого постала у результаті роботи ГО «Центр Розвитку Пангея Ультіма». Назва означає «люди, які рухають світом, які створюють, змінюють», а метою акторів-аматорів є зміни на краще в житті окремої людини та суспільства загалом. 

Коментарі до події